Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37. ciklus napon, mensi...

37. ciklus napon, mensi elmaradt fehér folyás . Reggel teszteltem 5perc után megjelent rajta a második csík is halványan így jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Második csík halvány, hasmenés fehér folyás babás vagyok?

2016. ápr. 9. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2016. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

30. napon teszteltem halvány pozitívat,és fehér folyásom volt.

Igen,valószínűleg terhes vagy.

23 hetes kismama

2016. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabályos ciklust feltételezve több mint egy hetes késésnél elég határozottnak kellene lenni a második csíknak.
2016. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 33 naposak a ciklusaim, és a 35. napon teszteltem alig látható pozitívat. Rá négy napra csak picit volt erősebb, még mindig nagyon halványka volt. 45.ciklusnapon lett csak egyforma erősségű a tesztemen a két csík! Nekem is volt fehér folyásom...
2016. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A halvány csík is csík szerintem.

Mi is babát szeretnénk, nekem 6-án kellett volna megjönnie, 6-án és 7-én teszteltem negatívat, felhívtam a dokinőt, mondtam neki, (fehér folyásom is volt egy hétig kb) azt mondta, nagyon korainak tartja a tesztelésemet, a menzesz kimaradása után egy héttel teszteljek, mert az a tuti. A folyásra pedig azt mondta, hogy az nem tünet....

Ahány ember, annyi féle...most mi is várunk... :)

2016. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kinek hogy alakult azòta?:)
2016. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!