Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hisztek a Jónás naptárban?...

Hisztek a Jónás naptárban? Van valakinek tapasztalata vele?

Figyelt kérdés
Valóban igaz lehet, hogy azokon a napokon termékenyebb a nő? 6 sikertelen ciklosunk vagyunk túl és megnéztem ma a Jónás napjaimat. Épp a várható ovum után 1 nappal esik ez októberben. Olyankor a Jónás napon érdemes szeretkezni vagy már előtt is? Mondjuk inkább arra szavazok, hogy így is, úgy is, mivel a petesejt 12 órát él és nehogy kifussunk az időből. Kinek van ebben tapasztalata?

2016. szept. 30. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne, olyan badarságot állít hogy peteérés nélkül is teherbe lehet esni és evvel magyarázza azt mikor valaki menzesz alatt lesz terhes. Egyébként egyszer utána néztem és elvileg fiú vagyok a naptár szerint, gyakorlatilag meg nő..
2016. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a nemi meghatározásban én sem hiszek, főleg, hogy az a férfi hímivarsejtjétől és tökre nem a szexuális együttlét időpontjától függ, de talán abban lehet valami, hogy bizonyos holdállásokkor termékenyebben vagyunk!? Bár nem tudom... :) Csak kapaszkodni próbálok.
2016. szept. 30. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a saját tapasztalatom szerint nekem nem jött be :)
2016. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér. Tapasztalat.
2016. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jött be. De sokaknak igen. De ez kb olyan mint a hasformàból babanem jóslàs. Az is van akinek bejön.
2016. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mondom én nem a nemiség eldöntésére alkalmaznám, csupán arra voltam kíváncsi, hogy vajon tényleg termékenyebb ilyenkor egy nő? Az, hogy fiú vagy lány lesz nagyon nem a hold-állástól függ ez tiszta sor.
2016. szept. 30. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonlatnak ìrtam...

De hogy megértsd, az hogy a holdàllàstól függ a termékenység ugyanannyira biztos,mint az,hogy a has alakjàtól a baba neme.

Ìgy érthető?


De akkor tessék:

A Jónàs módszer ugyanolyan hatàsos,mint a horoszkóp àltal jelzett termékeny napok.

2016. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!