Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma volt beültetésem. Mire...

Ma volt beültetésem. Mire hazaértem a kórházból nagyon kicsit elkezdtem vérezgetni, rózsaszínes pirosas vér. Lombikosok közül van valakinek ilyen tapasztalata? Ez normális?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 18:33
 1/1 serpacs válasza:
100%
Kár,hogy csak most vettem észre,mert rögtönös válasz kellett volna. Lehet normális,és lehet nem jó is. Ilyenkor fel kell hívni a dokit,aki pontosan kikérdez,és elmondja,hogy melyik?Tudod,a beavatkozás közben tűvel "játszanak" odabenn amit egy ultrahanggal néznek,és a vérzés lehet még természetes eredetű is (beágyazódás).Ha elmúlt aznap,akkor minnél több pihenés,de legfőképpen:nyugalom!Szorítok!Még 6-8nap,a hcg vérvételig?Hajrá!(nekünk 4,5 év,4 inszem,3 lombik volt a Bence,de ennél sokkal-sokkal többet is megért volna ez a kislegény!:-)
2016. szept. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!