Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, alhasi feszülés,...

Mellfeszülés, alhasi feszülés, hüvely szűkülés, állandó vizelési inger. Terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Baba projekten vagyunk kb másfél hónapja. Teszt negatív, egy bő hete/hete ezek a tünetek állnak fenn, jönnek elő.


Az előző vérzésem is rendes időben jött meg (szeptember 21.) de nem olyan volt mint szokott lenni... első nap barnázás, utána két nap erős vérzés, de az is olyan furi volt, nem a "szokványos". Mit gondoltok? Késői peteérésem lehetett? 3 napja áll fenn a vizelési inger, illetve olyan szűk vagyok, hogy szabályosan nem jó se nekem sem a férjemnek az együttlét.


Lehetek terhes? Mikor végezzek ismét tesztet szerintetek? Köszönöm a válaszokat!


2016. okt. 1. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj tesztet ha nem jön meg.

Ha később van az ovu később jelentkezik a vérzés is.

2016. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván, ezzel én is tisztában vagyok :/ de annyi blogot, kommentet, cikket...stb végig olvastam, voltak hasonló esetek. Nagymamám is a 7. hónapig végig vérzett Keresztapámmal. Mondjuk akkoriban nem voltak még tesztek hasonlók :D valaki jár hasonló cipőben?
2016. okt. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!