Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Jó jel ha a reggeli hőm...

SOS! Jó jel ha a reggeli hőm felment 37,1-re? Jövőhét szerdán nem kéne megjönnie! Egész nap olyan mintha hőemelkedésem lenne! Megfázva nem vagyok. Reggel már írtam, de nem válaszolt senki! Így néz ki a görbém!

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 24. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Még bármi lehet, te is tudod! Mi az ami SOS? Nem kötekedni akarok, de ha görbét vezetsz, te is biztos tisztában vagy vele, hogy ilyenkor még a nem terheseknek is magasan van a hője, ez a normális tüszőrepedés után. Vagy az vagy, vagy nem, kiderül szerda körül. Remélem az vagy, de nyugodj meg ha tudsz, ennek a stresszelésnek nincs értelme!
2010. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először vezetek ebben a hónapban görbét.Tudom,hogy a nem terheseknek is fent van a hőjük ilyenkor,de nekem szerintem eléggé fent van és ma is feljebb kúszott!Napközben is érzem,mintha hőemelkedésem lenne és nekem nem szokott ilyen érzésem lenni!Amúgy köszi a nagy semmit, a kioktatást!!!
2010. ápr. 25. 08:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akartalak megbántani. Csak tudom, hogy minden ciklusban vannak olyan dolgok, ami kicsit eltér az előzőektől és ilyenkor az ember hajlamos nagyon beleélni magát, hogy ez biztos "jel", aztán ha mégsem jön össze, akkor totál összetörik lelkileg. Csak ezért írtam, amit írtam, nem kioktatás szándékkal.

Remélem sikerült neked!

2010. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!