Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktinosok! Milyen...

Magas prolaktinosok! Milyen gyógyszert szedtetek a problémára? Mik voltak a mellékhatások?

Figyelt kérdés
Meddig szedtétek és mennyi ideig tartott, amíg rendbe jött a prolaktin szintetek?
2016. okt. 2. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bromocriptint szedtem, nem volt mellékhatás. Nekem 3 hónap alatt rendbe rakta az értéket.
2016. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én bromot és norprolacot is szedtem. Egyik se csinált semmit csak szarul voltam tőlük. Igazából sose volt magas magától a prolaktinom, csak egyszer beindult a tejelvalasztas. Most már 6. éve és senki nem tud velem mit kezdeni.
2016. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Norprolacot szedek este egyet, két hónap alatt rendbe rakott. Nem barnázok, rendesen van peteérésem. A bromocriptintől nagyon rosszul voltam, 2x1et szedtem,de mindig kihánytam szinte a reggeli adagot hiába fokozatosan kezdtem el szedni :S
2016. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 2 hete szedem a Bromocriptint. Reggel este egy fél azaz napi 1 szem. Semmi bajom nincs tőle. 3 ciklusnapon kezdem mellé a Clostibegyt. 1 éve próbálkozunk a babával. Eddig csak kémiai terhességem volt. 980 a prolaktinom..ez miatt peteérésem is hol van hol nincs..de inkább nincs. Remélem ez segít vegre.
2016. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
945 a prolaktinom,minden más értékek oké.Mivel előtte nem volt magas ezért és az alacsony vérnyomás miatt nem kaptam rá gyógyszert. Barát cserje teát iszom. Az jó a prolaktinra, még egyéb másra is.Amúgy sem szívesen szedtem volna ilyen sok mellékhatással rendelkező gyógyszert.
2016. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Segített valamit a barátcserje? Van már változás?
2016. okt. 2. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Most kezdtem 3 napja.De amiket olvastam róla sokaknak segített.Reménykedem benne.
2016. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4ik vagyok. Bocsi tudom hogy nem tőlem kérdeztél ,de én is szedtem ittam a barátcserjét 7-8 hónapon keresztűl. Persze 1-1 hét szünettel mert nem szabad szünet nélkül szedni. De nálam semmit nem segített.. pont szedtem mikot meglett a véreredmény ahol ennyire magas lett a prolaktinom. (980)

Sőt most még 3 hónapig a Premens tablettát is szedtem ovos javaslatára. Az se segített csak bekavart. Ez is barátcserjét tartalmaz csak patikailag előállított. Olvass utána ha érdekel.

2016. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok.igen sajnos ahogyan a 4-es írja van akinek segít van akinek egyáltalán nem,van akinek a bromo sem segít,sőt.Mivel nekem nincs aki felírja ,és a mellékhatásaitól is tartok így valamibe kapaszkodnom kell,és most ebben van a reményem,amúgy szedem mellé a trimeszter nevű terhesvitamint,attól rendeződött a többi hormonom,ami évek óta rossz volt,talán a kettő együtt segít.
2016. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is barátcserje kapszulát szedtem kb két hónapig, aztán meglett a hormon eredmény, prolaktin 969 lett (490-ig jó)

Most 5 napja bromocriptint szedek, 3 napig csak este egy felet, aztán most már reggel és este is felet. Pár nap múlva emelem az adagot. Az orvos azt mondta így építsem fel, akkor talán nem lesz mellékhatása. A legvégén már napi 2 szemet kell szednem. Amit eddig tapasztaltam, hogy már nem jön olyan sok tejszerű váladék a mellemből, sőt van mikor nem is jön. Remélem hogy hatásos lesz, mert ez miatt nem esek teherbe :-(

2017. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!