Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzékeny mell peteérés előtt...

Érzékeny mell peteérés előtt vagy utan jelentkezik?

Figyelt kérdés
26 és 29 nap között van a menstruációm ezért is nehez meghatározni hogy hány napra van peteérésem. Viszont minden honapban kb középidőben elkezd fájni a mellem ahogyan most is történt. Ez peteérés előtt vagy után jellemző?
2016. okt. 2. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Maximalisan egyènfuggo. Nekem sosem feszul.:)
2016. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam a progeszteron szint emelkedése hozza magával, tehát tüszőrepedés után jelentkezik. De szerintem is egyénfüggő a dolog.
2016. okt. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott, de állítólag ovu után jelentkezik.
2016. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindig faj közép időtől csak azért kérdeztem mert most először használok ovulációs tesztet már régen kellett volna ovulaciomnak lenni de a teszt szerint nem volt pedig mar 10 napja hasznalom és mindig negatív volt.. de a mellem már három napja fáj. Ma járok a 16. Napon menstruáció óta. Minden hónapban 26 napos a ciklusom.
2016. okt. 3. 16:39
 5/5 Theressita ***** válasza:
Nekem a doki magyarázta még, régebben, hogy peteérés után kezd fájni a mell (rákérdeztem, mert nem tudtam normális-e)
2016. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!