Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás?

Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
Sajnos figyelmetlenség miatt 1 hete kihagytam egy gyógyszert, azóta nem is voltam együtt a párommal. Jelenleg sárgás folyásom van, elég gyengén de viszket is, és ma reggel pisilés közben véres lett a papír. Élénk piros színű, de csak törléskor kezdett el látszódni, inkább arra hasonlított mint amikor minimálisan elvágja az ember az ujját. Nem volt se nyákos, se semmi. Arra gondoltam hogy a viszketés miatt érzékenyebb a bőröm és a törlés miatt vérzett. Mit gondoltok? A beágyazódás jele lehet ilyen vérzés?

2016. okt. 3. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azóta, hogy kihagytál egy szemet nem voltál együtt a pároddal, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, és beágyazódás sem lehet.

A folyással meg viszketéssel menj el nőgyógyászhoz, mert gyanús, hogy gombás fertőzésed (esetleg más) van.

2016. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Azért nem zárom ki a terhesség lehetőségét, mert a kihagyás napján még voltam együtt párommal és elélvezett bennem. Sajnos csak másnap vettem észre, hogy kimaradt a tabi.

Azóta elkezdett csípni is amikor pisilek, szóval esélyesebbnek látom, hogy sérült a bőröm.

2016. okt. 3. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Beágyazódás megtermékenyülés után kb. 1 héttel van. Ha most 1 hete maradt ki a tabi, még ha akkor együtt is voltatok, nem egyből lesz pé-d, szóval a vérzés mondhatni tutira nem beágyazódás miatt van.

Ha csíp mikor pisilsz hát szintén az előbb említett fertőzés jele lesz. Ugyanis sem a viszketés sem a sárga folyás nem normális jelenség.

2016. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!