Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációm után kb.9 nappal...

Az ovulációm után kb.9 nappal lehetett ez a beágyazódás nyoma?

Figyelt kérdés

Bocsánat a tök dinka kérdésért.

Tegnap este 8kor fürödtem. Ma délután 2kor volt a bugyimon egy nagyon nagyon halvány kisebb barnás folt.

ez lehetett beágyazódás?


Nyugodtan legyetek őszinték, és mondjátok meg, hogy nem.


az az igazság, hogy próbálkozunk egy ideje, és már belefáradtam kissé, már nem mérem a hőmet, leszoktam 3 hete a gyakori kérdések teherbeesés és probléma rovatainak olvasásáról és kizárólag tanulok.

Nem szeretnék ismét reménykedni, így kérlek nyugodtan írjátok meg, hogy ez nem beágyazódás jele volt, hanem csak amolyan "használati" akármi, normális hüvelyváladék.


köszönettel.N.



2016. szept. 27. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet beagyazódás.

Viszont elég kevés no érzi meg valójában a beágyazódást. De te attól még erezheted.

Én is abban a hónapban lettem terhes, amit esélytelennek gondoltam, ezért nem is görcsöltem. Most 17 hetes.

Nagyon drukkolok neked, mert egészen pontosan tudom, mit erzel.

2016. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha olvastad korábban az itteni kérdéseket akkor te is tudod hogy akár az is lehetett, de nem is. Szerintem folytasd tovább a tanulást és legyél türelmes, inkább ne kérdezz itt. Eltelik megint gyorsan az a 2-3 hét és kiderül. Most még bármi lehet belőle és az ellenkezője is. Drukkolok azért. ; )
2016. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!