Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alig lathato, szinte csak...

Alig lathato, szinte csak lehelletnyi 2. csikom van 3 db teszten ( egyik clearblue ) a 40. es 41. napon ( ciklusaim 30-38 közöttiek ) delutani vizeletbol. Most akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
a hasam fajdogal, kisse faradekonyabb vagyok, de egyebkent semmi mas tunetem nincs.
2008. okt. 3. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A halvány pozitív is pozitív!! Nekem is ez volt szinte alig lehetett kivenni a második csíkot és én sem reggeli első vizeletből teszteltem!Most a 31. hétben vagyunk!!

Szóval szerintem babát vársz!

2008. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha mind a három teszten két csíkod van akkor igen terhes vagy mert ahogy szokták mondani a halvány csík is csík!gratulálok4
2008. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! Bar meg csak remenykedem. Mikor erdemes orvoshoz mennem szerintetek? Es mikor csinaljak ujabb tesztet, hatha azon erosebb lesz a 2. csik?
2008. okt. 3. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is csak halvány csíkom volt anno, és most egy 6 hetes kisfiú fekszik a kiságyban :)

Úgyhogy szerintem lehet tervezgetni.

Gratulálok!

2008. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 hét múlva lehetsz4Lehet, hogy még csak a petezsák fog látszódni, de már az is valami!Amikor én mentem akkor nekem még csak annyi látszott, hogy a méhnyálkahártyám 12 mm vastag! Drukkolok neked és minden jót!
2008. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hat, voltam uh-on, es nem lattak semmit, pedig mar 2-3 hete is kesik.......es közben lettek negativ tesztjeim is...mi lehet ez?
2008. okt. 15. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!