Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? 12 napja kesik,7....

Szerintetek? 12 napja kesik,7. es 9. napon negativ teszt (Gabriel) reggeli elso vizeletbol. Lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 21:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Menstruacio utani elso napon volt utoljara nemi kapcsolatom es sajnos keson vettuk eszre,hogy kiszakadt az ovszer... Azota mar nem is vagyunk egyutt mas okok miatt, ugyhogy most kicsit felek... Erzekeny az alhasam,es a melleim is furak, es neha szedulok, de mas tunetem nincsen...
2011. márc. 28. 21:31
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

szerintem tuti nem vagy terhes, számolj csak utána:

menzesz utáni első napon voltatok együtt utoljára ~ 22-25 napnak kellett eltelnie a köv. menzeszig. Ez idő alatt már bármelyik teszt kimutatta volna a terhességet, és ha azóta 2 teszt is negatív lett (szerintem a Gabriel elég megbízható teszt), akkor tuti nem lehetsz az. Lehet a stressz miatt késik.

2011. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!