Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 nap van a nemvártig, csak...

2 nap van a nemvártig, csak néha-néha van hasszurkám, melleim nem fájnak, de nagyobbak. Lehet babu a dologban?

Figyelt kérdés
Amikor már egyszer teherbe estem, a melleim nagyon fájtak és többször mentem pisilni. Most nem járok olyan gyakran. Vagy nem feltétlenül hasonlít 2 teherbeesés?
2008. okt. 3. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem törvényszerű!A lánnyal nem voltak gondjaim ami a hányingert vagy hasonló panaszokat illeti.Bár a mellem fájt és most is,de a mostani terhességem eléggé zavaró.Hányinger gyomorégés...stb.Mindazonáltal ne éld bele magad.Jobb a kellemes meglepetés,mint a kellemetlen!2 nap mulva tesztelj!Szurkolok!És ird majd meg légyszi!
2008. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem merem magam beleélni, de azért foglalkoztat. Írok mindenképpen, hétfőig várok! Köszönöm a gyors választ! :-)
2008. okt. 3. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ilyenkor még a mell nemigazán növekszik csak inkább érzékeny. ti miota probálkoztok?
2008. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A májusi vetélésem után 3 hónap szünet volt. És aug-tól megint.
2008. okt. 3. 13:33
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem júliusban volt egy vetélésem és mi is próbálkozunk már. A cicim nekem sem fáj, csak az a fura, hogy azóta egyszer sem fájt mensi előtt sem. Neked? Én már nem nagyon bizok benne!
2008. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan fájdalmam nekem sincs azóta, mint akkor volt, ezért nem bízok én sem benne, de persze nem feltétlenül kell ugyanazt érezni. Még nem teszteltem, mjd ha már késett pár napot, nem akarok csalódni!
2008. okt. 7. 08:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok!Aznap teszteltem mikor nem kellett volna megjönnie.Pozitív lett!Szerintem már nyugodtan tesztelhetsz.Nekem 23 naposak voltak a ciklusaim és már pozitív volt.Nagyon várom az eredményt!Szurkolok!
2008. okt. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3 napos késés után ma reggel teszetltem és negatív lett, de eddig soha nem késett. Most akkor mi lehet?
2008. okt. 9. 08:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használtál?Csinálj még egyet de más márkájú teszttel.Lehet csak a teszt nem volt megbízhato.Ha továbbra se semmi menj orvoshoz.uh val már kimutathato a petezsák ha terhes vagy!
2008. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!