Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés után azonnal...

Szeretkezés után azonnal indulnom kellett dolgozni, ettől függetlenül van esély a teherbeesesre?

Figyelt kérdés
Reggel voltunk egyutt a parommal mert most hajnalban volt peteérésem. Viszont 10 percre rá kelni kellett és indulni dolgozni. Sok helyen azt olvasom ilyenkor kevés az esély... igaz ez? Nagyon szeretnénk kisbabát kétnaponta vagyunk együtt második hónapja próbálkozunk. Légyszi adjatok tanácsot mivel lehet megnövelni az esélyt a teherbeesesre. Köszönöm:)

2016. okt. 4. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert ez nem ilyen egyszeru. Lehet, hogy sikerult, lehet, hogy egy ev mulva sem.
2016. okt. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 naponta együtt voltatok, akkor mai együttléttől függetlenül jó esélyetek van. Nem kell így rágörcsölni.
2016. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem csökkenti az esélyt h utána hamar menned kellett dolgozni. Legyetek együtt amikor jólesik, nem tudod máshogy növelni az esélyt, jön majd a baba ha jönni akar.
2016. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Második hónap...pl.egy jó tanács,ne kényszeresen szexelj,mert az senkinek nem jó!
2016. okt. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kényszeresen szeretkezunk. Eddig naponta voltunk együtt mielőtt elkezdtünk próbálkozni mert úgy esett jól viszont a baba érdekében lecsökkentettuk minden másnapra mert az orvos ezt ajánlotta. ;)
2016. okt. 4. 11:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:-D igen,persze

Lecsökkentettétek,akkor csak lett benne kényszer!

2016. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a kényszer, hogy lecsökkentettétek. Könyörgöm, 2. hónapja próbálkoztok, minek kell máris ennyire programozni? Valószínű, hogy napi együttlétekkel is simán megfogant volna. Max ha több hónapig nem, akkor utána bevetni pár dolgot... De egyből így neki kezdeni.... Na mindegy, ti tudjátok.
2016. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Orvos ezt ajánlotta mert előtte két évvel ezelőtt próbálkoztunk már jó pár hónapig csak akkor sem jött össze. És erre mondta hogy próbáljuk meg most hogy lecsökkentjük az együttlètek számát.
2016. okt. 4. 11:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy hamar kifolyik :D ,annak semmi jelentősége! Harmadik babámat várom,(4.terhesség,volt egy vetélés sajna), és sosem maradtam fekve szex után! Mindig egyből felálltam, pisi, és zuhany. (Hülyén hangzik, :`D bocsi, de én ki is "préseltem" mindig pisilés közben magamból, mert utáltam és nem akartam, hogy később folydogáljon ki, az undi! :D Nos, mind a 4 terhesség első hónapban összejött!
2016. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!