Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy a szoptatás alatt...

Lehet, hogy a szoptatás alatt nem esek teherbe, de ha már nem szoptatok akkor sikerül? Volt így valakinél?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Az téves információ, hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni.
2016. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szoptatás alatt fogant a kislányom. :-)
2016. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy lehet teherbeesni, de nekem nem megy. Már kétszer kiderült..Most a 3. babámat szoptatom, de szeretnénk még egy 4. babát. Most van mensim is és peteérés is de nem jön a baba. Úgy reménykedtem, hogy most talán nem véd a szoptatás..de úgy néz ki. Abszolút nem védekezünk már évek óta, de csak akkor jön a baba ha nem szoptatok.
2016. okt. 4. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor visszaszívom, amit írtam, elnézést. :)


Mennyit szoptatsz, hány óránként?

2016. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Mert igazából nincs mit írni rá, hisz tapasztalatból beszélsz, ezek szerint van ilyen. Majd biztos megint sikerül, ha már nem szoptatsz.
2016. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már csak este szoptatok 1x (22 hónapos a baba). Azért reménykedtem, hogy hátha most menni fog. Kiváncsi lettem volna, hogy jár még valaki ebben a cipőben vagy velem van gond.
2016. okt. 4. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze! Mindkettőre tudok példát. A körmösöm szoptatás mellett lett terhes, úgy,hogy a baba még csak 8 hetes volt, viszont az unokatestvérem fiát 2,5 évesen végleg el kellett választania, mert nem jött a tesó. Ahogy elválasztotta, 2 hónap múlva terhes is lett.
2016. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szoptatok (15 hónapos) és úgy néz ki jön a kistesó.
2016. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Míg a lányom Napközben és éjszaka is igény szerint szopizott addig gyógyszeres segítséggel sem volt peteérésem.Lecsökkentettük a szopit,Napközben csak délbenkapott éjszaka meg igény szerint és megfogant hármaska
2016. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!