Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt koztetek aki szoptatas...

Volt koztetek aki szoptatas kozben esett teherbe? Mit tudnek csinalni, h sikeruljon?

Figyelt kérdés
Kicsi korkulonbseget szeretnenk a gyerekek kozott.
2015. okt. 4. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás közben sosem szexeltem... Viccet félretéve, van peteérésed? Visszaállt már a ciklusod?
2015. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én szoptatás közben estem teherbe, 17 hónap van a két kisebb között. Nem tettem semmit érte, sőt, naptár módszerrel "védekeztünk" volna néhány hónapig a harmadik gyerek előtt.
2015. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is szoptatás alatt estem teherbe, nem szoptatás közben. 2-es voltam.
2015. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoptattam még mikor teherbe estem, de ez a nagy másfél éves korában volt, akkor már fél éve visszaállt a ciklusom. Annyit tettem érte, hogy szexeltem, és nem védekeztem, persze nem szoptatás közben csináltuk, hanem mikor aludt egyeske :-)
2015. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Helyesbitek...Volt olyan aki szoptatas alatt esett teherbe?Nem tudom h van e mar peteeresem,menses meg nem volt szules otq.Most 8honapos a babam es szules utan,amikkr ismet megengedett volt a hazaselet azota nem vedekezunk...
2015. okt. 4. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég lutri. Nekem szoptatás és fogamzásgátló mellett fogant a babám. 1 év lett a két gyerek között.

Mivel még nincs mensid, menj el nőgyógyászhoz, hátha ő tud valami okosat mondani. Én csak annyit tudok, hogy 6 hetes volt a gyerekem, amikor felírta a doki a bogyót, a következő hónapban már menstruáltam.

2015. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En sajnos nem tudtam szoptatni elso baba utan, csak egy jo honapig es akkor sem nagy sikerrel, de a ciklusom igy sem allt vissza. Mi is kis korkulonbseget szerettunk volna, igy a doki nekem is fogamzasgatlot irt fel. Ket honapig szedtem, de mar az elso honapban meghozta a verzest. Abbahagytam a masodik mensi utan es a kovetkezo ciklusban mar volt is peteeresem.

Biztosan visszatert volna magatol is, neked is lesz, de az orvost megkerdezheted, hogy lehet-e valamit tenni, hogy gyorsabb legyen a folyamat.

2015. okt. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen párt, ha jól számolom, azonnal becsúszott nekik a baba, amint lehetett egymás társaságát élvezniük. :) Bár nem ez volt a tervük.
2015. okt. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.En kizarolag szoptattam 6honapos joraig es most is gyakran!Fogamzasgatlot nekem is felirtak,de en semmikepp nem akarom szedni,amig valamennyit is szoptatok.
2015. okt. 5. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!