Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS csajok! Vki hasonlo...

SOS csajok! Vki hasonlo helyzetben? Szept.24en volt p. é. M, most 7. -8. szurkalast, mensiszeru gorcsoket ereztem, derekam majd' leszakadt es volt feher kremes folyas is. Na mondom osszejott a baba

Figyelt kérdés
De azòta semmi. Reggelente meg gorcsolget, meg a derekam is faj, de szarazsag van, semmi folyas. Meg 4 nap a nemvartig, szoval nem akarok tesztelni feleslegesen, mert kehet h korai.Volt vki hasonloan es megis terhes volt? Koszi a valaszokat
2016. okt. 4. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Van, akinél több folyás van, amikor terhes lesz, van, akinél pont semmi.

Még szerintem simán esélyes lehet.

Két nap múlva már tesztelhetsz, én nem bírtam sosem tovább váni. És amikor baba volt, akkor a teszt is pozi volt (facelle).

2016. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi szept 25-en voltunk eggyutt kivancsian varom enis mi lesz, nekem am most nincsenek mensi szeru tuneteim gorcseim pont ez jelenti nekem a remenyt hatha nem akar megjonni:)

es nekem am peteeres utan meg 5 nappal is ugyanolyan termekenyseget jelzo nyakom volt amit furcsallok most vagyok a 25 napon

2016. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem mindig bő folyás szokott lenni menzi előtt egy héttel és most semmi. Nem értem ezt, a melleim fájni szoktak, de most ott is semmi (picit néha érzem, de alig) jo lenne ha baba lenne a vége, de vegyes érzéseim vannak :(
2016. okt. 5. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!