Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken jött meg, erősen...

Pénteken jött meg, erősen görcsöltem, ami azelőtt sosem volt jellemző. Ma is érzem a hasamban a szúrkálást, mint peteéréskor. A mellemen erek jelentek meg, furán érzem magam. Ez csak a menszesztől van vagy lehet még akár baba is?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
attol függ mennyire jött meg .? nem teszteltél?
2009. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak barnás folyásod van,akkor lehetsz terhes is!
2009. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak barnás volt hanem rendesen megjött,viszont most is fájdogál a hasam.Szeretnénk babát,viszont még nem régóta próbálkozunk,de eddig ilyen tüneteim nem voltak.
2009. jún. 22. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet h volt valami csak a mensivel kilökődött
2009. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tesztelj egyet, ha terhes vagy /voltál kimutatja, és ha pozitív irány a doki, van aki normálisan mensizik és mégis megmarad a baba!
2009. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,megcsinálom a tesztet már kicsit idegesit ez a dolog,remélem nincs semmi baj.
2009. jún. 22. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen beszélitek be neki, hogy terhes is lehet. Mivel irta, hogy rendesen megjött. Tudom, hogy elöfordul olyan aki az elején még rendesen vérzik, de lássuk be, hogy ennek nagyon kicsi a százaléka. :( Majd a következő hónap sikerül. :)
2009. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem:-))
2009. jún. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!