Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hinni ennek a tesztnek?...

Lehet hinni ennek a tesztnek? Olyan sok rosszat hallottam róla. Predictor early

Figyelt kérdés

ahogy meg csináltam 2 perc múlva látszott a második csík utána olvastam hogy rengetegen szidják mert áll pozitívat mutatott. Lehet nekem is mert az x-epil meg negatív lett ugyan abból a vizeletből. ki vettem a műanyag tokból mert benne nem tudtam lefotózni.

[link]


[link]



2016. okt. 4. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozi. Várj par napot és ismételd meg. Gratulálok!
2016. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor sem volt a nemvárt napján pozitív, mikor tényleg terhes voltam. Szóval ha van rajta valami, szerintem nyugodtan hihetsz neki.
2016. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt tavaly decemberben ez a teszt akkor nem volt baba.. De próbáld inkább a Facelle tesztet nekem májusban erős pozitív lett míg az X-epil negatív. 26 hkm
2016. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En csinalnek masikat
2016. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pozinak tűnik, de csinálj egy Rossmannos facelle tesztet, az megbízhatóbb!
2016. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem erős pozi volt, mikor az xepil meg alig látszott. Egyszerre készültek. Az új formula megbízható állítólag.

Részemről az volt, ezek nem várt előtti nap, délután készültek, most 30 hetes vagyok.

2016. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen mutatta, már 3nappal nemvart előtt is. Xepil is mutatta szóval nekem nem volt egyik se fals. Tegnap töltöttük a 30.hetet.
2016. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!