Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteéréstol számolva ma...

Ha peteéréstol számolva ma vagyok a 12. napon a tesztnek már ki kell mutatnia a lehetséges terhességet (predictor early) van itthon?

Figyelt kérdés
Még nem teszteltem, de azt olvastam hogy ez a teszt kimutatja a korai terhességet is
2016. szept. 24. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kesik, akkor kell tesztet csinalni.
2016. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha késik akkor tesztelj.Egyébként feleslegesen stresszeled magad.

Nekem hormonpótlás miatt kellett tesztelni.11dpo-n totál negatív volt.14dpo-n halvány pozi,16dpo-n (amikor már késett!) erős pozi!

2016. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor várok... Csak nem akartam feleslegesen elhasznalni a tesztet azért kérdeztem rá, mert írja hogy menstruáció előtt 4nappal már mutatja hétfőn kell meg jönnie.
2016. szept. 24. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nekem 15. Dpo-n volt extra halvány az amúgy hiperérzékeny Facelle. (Ez tavaly tavasszal volt, akkor még nem volt rossz széria a Facellében.)
2016. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez bizton nincs ráírva, maximum az, hogy mutatHATja. Nem mindegy... ;) Ezt hívják marketingnek.
2016. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) várok még a teszteléssel
2016. szept. 24. 11:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Korai terhesseg eseten kezd kèsni. Keses elott szinte mèg besincs ágyazódva..

14nap legalabb kell

2016. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a facelle már ovuláció után 10 nappal halvény pozitív lett! Elvileg már mutatja a prdeictor 12 dpon. Nekem a 12 dpon a clearblue elég erös pozitiv lett már!
2016. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is teszteltem 12dpo pozitivat!5 gyermek van
2016. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!