Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl vagyok a petevezetékátj....

Túl vagyok a petevezetékátj. vizsgálaton. Hormonok nélkül nins ciklusom. Férjem nem steril. A dr. szerint a baj a felső vezérlésben van!? Na ezen hogy lehet segíteni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem keress fel egy jó endokrinológust,mindenre van megoldás.

Sok sikert!

2008. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pontosabban nemtudnád leirni?
2008. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg a fejedben nem tudsz ráhangolódni, addig meg is gátolsz mindent..túlságosan szorongasz..én a fejfájásommal és az ilyen bajommal mentem neurológushoz, aki azt modta, hogy szívesen elküld egy pszichológushoz, mert ez szorongásos depi..inkább gyorsan meggyógyultam annyira, hogy ne kelljen idegenhez járni. sikerült..letisztáztam magamban a dolgokat, mérlegeltem a fontosságot és miután megnyugodtam,már használtak a gyógyszerek.
2008. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!