Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Akiknek pajzsmirigyük...

Lányok! Akiknek pajzsmirigyük miatt (mármint, hogy nem jól működött) nem lett babájuk, azoknak mennyi lett az értékük vérvételnél? Nekem túlműködésem van (értéke 0,2-vel haladja meg a felső szintet). Ez miatt lehet, hogy nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Szerintem nem annyira magas (ha jól emlékszem 5 a felső plafon,nekem 5,02 vagy 5,2 volt).Ez a 7.hónap,de még semmi babügyben
2009. okt. 18. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

feltétlen keress fel egy endokrinológust!Ha lehet magánt!

2 alatt kell lennie ha babát szeretnél!

Emiatt lehet,hogy nem jön a baba!

2009. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 5,2 volt, amikor valahogy 1 év után teherbeestem, de el is vetéltem, mert ez az érték nagyon magas!!! Amíg nem állítják be gyógyszerrel a TSH-t, addig védekezzetek, ne próbálkozzatok, mert ha sikerül is, elvetélsz!!!

Neked pajzsmirigy ALULMŰKÖDÉSED van, mint nekem. Ha magas a TSH, akkor az agy nagyon stimulálja a pajzsmirigyet, hogy termeljen már hormonokat, mert kevés...! Akinek 0 a TSH-ja, annak meg túlmüködik, mert az agy nem szól, mert így is van elég pajzsmirigyhormon, sőt, túl sok!

Mindenképpen keress endokrinológust, ők értenek hozzá, a sima nődokik ehhez hülyék!!

A te értéked nagyon magas, mert a babához 1 és 2 közötti TSH-val lehet csak nekikzedeni próbálkozni, de ezt az értéket a laboros papíron sehol nem találod, mert az egy általánosítás! Szakemberhez kell menned, ez a legfontosabb!

Az első trimesztebn pedig jól figyelj, 0,1 és 1 között kell lennie a TSH-nak, hogy a baba idegrendszere kialakulhasson! Kölünben úgy jársz, mint én, hogy elvetélsz!

Én találtam nagyon jó belgyógyászt, aki beállította a TSH-t 0,5-re, 4 hónap alatt, és ebben a hónapban már jött is a baba, most vagyok 8 hetes kismama.

Minden hónapban nézetsd a TSH-t, a házidoki tud rá adni neked beutalót, én így csinálom összességében már március óta.

Ajánlom a konzilium.hu oldalt, Solymosi a legprofibb az országban pm-betegségekben!

2009. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. okt. 20. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!