Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a tesztjeimet?

Megneznetek a tesztjeimet?

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 6. 07:34
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Azért gondolom,mert most volt arra utaló folyása és kedden iszonyatosan szúrt,fájt a hasam egy pár órán át
2016. okt. 6. 08:59
 12/44 A kérdező kommentje:
És még nem fáj a mellem,semmi "tünetem nincs hogy meglett volna az ovu,pedig mindig van .
2016. okt. 6. 09:00
 13/44 anonim ***** válasza:
Nekem is ovuhoz hasonló folyásom volt most mikor terhes lettem. Csinálj egy facellet is ;) hátha!
2016. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
0%

A hcg teszt is reagál az ovura. Sajna nekem sokkal erőteljesebb RÓZSASZÍN csík volt az a HCG tesztemen, közben csak ovum volt.

Itt is mindenki gratulált, hogy ez pozi...stb. De nem erősödött egyáltalán ... majd a szokott időben megjött. Én a helyedben nem élném bele magam ! Ahogy látom ez xepil teszt. Nekem is ilyen volt, + még facelle és gabriel is.


tesztelj 2 nap múlva ha határozottan erősödik akkor bizakodhatsz !!!

2016. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

A hcg teszt nem reagal az ovura es szemely szerint a lh-jostesztelest is kamunak tartom. Hany olyan eset van, hogy pozitiv lh teszt ellenete sehol nem volt baba? Nekem egesz ciklusban full pozitiv lh-tesztjeim voltak, azt hittem, hormongond, aztan rajottem, hogy tul erzekeny lh-tesztet hasznaltam. Egy erzekeny lh-teszt tehat terhessegtol fuggetlenul is lehet pozitiv barmikor, de a terhessegi teszt csak a hcg-re reagal.

Amugy en pont ugyanigy jartam a legutobbi ciklusomban: egy hettel menstruacio elott mar jol lathato pozitiv tesztem volt. Sokaktol megkaptam, hogy tul korai, ez keresztreakcio. Epp tegnap toltottem a 8 hetet.

2016. okt. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kismamáknak!nem èlem bele magam mert volt már pozitív tesztem terhesseg nélkül.majd kiderül pár nap múlva.köszönöm a válaszokat.
2016. okt. 6. 10:33
 17/44 A kérdező kommentje:
Amúgy ez vateras one step teszt
2016. okt. 6. 10:33
 18/44 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másik tesztet is és reggelj tesztelj. Én ezt a tesztet használom egy éve és sose volt pozi sajnos...
2016. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Halványan látok ott valamit, de nekem volt már ennél erősebb pozim is, majd mensi lett a vége. Szorítok Neked! +++
2016. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Hulyeseg h a hcg teszt reagal az ovulaciora! Semmi koze hozza nem mutat LG szintet.. lehet h hibas a teszt
2016. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!