Magas prolaktinosok?

Figyelt kérdés

Akinek magas a prolaktinja és mondjuk az egyik tünete az ,hogy menstruáció előtt már napokkal (4-6) előbb már pecsételt. És bromocriptint kaptam rá , nektek megszünt a pecsételés??? Sikerült a baba?

Én szűk 3 hete szedem a bromot de most is 5 napig pecsételtem és alig akar megjönni. Ma kellene de ma már pecsételni se pecsételek. Teszt negatív.

Igazából peteéresem is alig van arra is kaptam Clostyt a ciklus 3ik napján kell majd kezdenem. 1 éve próbálkozunk azaz már több :(

A lényeg hogy megszűnik e a pecsételés? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Köszönöm!



2016. okt. 6. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szedem a bromo-t, de én soha nem pecsételtem. A pecsételés progeszteronhiányra utal, én úgy tudom.
2016. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is azt hittem. De azzal semmi baj. Mikor kaptam rá utrot vérvizsgálat előtt.. 3 hónapig szedtem. Hát akkor is véreztem. A prolaktinom meg 990en.valahol olvastam hogy másnak is volt ilyen.
2016. okt. 6. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Én is szedek bromot, 1200 volt a prolaktinom, most legutobb 150 körül, amikor elkezdtem szedni egyáltalán nem menstruáltam, majd megjött normálisan, sosem pecsételtem, teherbeestem, elvetéltem, azóta pecsételek, elég változo, van hogy 3 nappal előtte de volt hogy mmár 1 héttel is előtte, nem feltétlenül progi hiány miatt van a pecsételés, nekem tlejesen rendben van vérvétel alapján, amiota kaptam merckformint azota kicsit jobb, annyit tudok hogy iylenkor előbb válik le a méhnyálkahártya, de valakinél ez teljesen normális, szerintem ne aggodj miatta.nézd meg a hődet, ha az rendben van akkor nincsen progi hiányod.
2016. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy írtál!

1 évvel ezelőtt én is terhes lettem és spontan elvetéltem 5 napos késés után. És azóta pecsételek én is :/

Viszont nekem hiába nincs most peteérésem. Az ovu tesztem full pozi középidőben a hőm felmegy.. és még fájni is szokott a jobb vagy bal oldalam. Ebben a hónapban is így volt pedig 12mmes volt a tüszőm ovu napján. De a hőm felment és kicsit fájt is a jobb oldalam. Doki se értette. Remélem segít a gyógyszer. Egyébként megjött tegnap este úgyhogy szombaton kezdem a Clostyt is.

Egy év alatt nekem volt vagy 3-4 kémiai terhességem is :( menzi előtt volt már halvány pozi tesztem de megint jött a pecsételés és megjött később:(

Bocsánat hogy ennyit írtam.

Sok sikert kívánok neked a babához!!!

2016. okt. 7. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!