Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy sima peteérés?

Beágyazódás vagy sima peteérés?

Figyelt kérdés

Pár napja voltunk együtt a párommal, és elvileg most van peteérésem (nem biztos, a menzeszem 32-36 napos), de valahogy más, mint szokott lenni. Fájdogál a hasam, vagyis inkább enyhe alhasi nyomást érzek már a második napja, erősebb a folyásom a szokásosnál, és fel vagyok puffadva. Máskor nem szoktam ilyen tüneteket produkálni, legalábbis nem ilyen erősen. Lehet, hogy baba lesz a dologban és a beágyazódást érzem? Vagy túl korai, hogy ezek tünetek legyenek?

Lehet, hogy kicsit túlságosan beleéltem magam, ez az első hónap, hogy próbálkozunk. :)


2016. okt. 7. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy egyik, vagy másik, vagy egyik sem.

Amikor az ember elkezd babára "készülni", akkor sokkal jobban felerősödik a teste összes jelzése, és sokkal jobban figyeli is magát, mint amúgy. Ez természetes. Viszont érdemes ezzel "nem foglalkozni", és inkább lazán kezelni.

Feltételezni kell, hogy mindenki egészséges, és majd összejön a baba, ha akar.


Saját tapasztalatból tudom, mennyire nehéz ezt "jól kezelni", de érdemes, mert sok nyűglődéstől megszabadultok.


Éljetek szabadon, szerelmeskedjetek, amikor jól esik.

2016. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igyekszem megfogadni a tanácsot, nem beleélni magam, és türelmes lenni, csak olyan nehéz. Messze van még az a jövő hétvége, mikor már lehet végre tesztelni. :)
2016. okt. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!