Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma pozitív lett az ovuteszt...

Ha ma pozitív lett az ovuteszt mikor legyünk együtt (ma reggel már együtt voltunk)?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy este vagy reggel inkább?

2016. okt. 8. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

holnap délután/este :)

mi pozitív napján reggel, negatív napján este, meg következő nap is este együtt voltunk, és nekünk ez bejött. ;)

22 hkm

2016. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi:) eddig ugy csináltuk hogy ovu napján este és másnap este de nem jön össze majdnem egy éve :(
2016. okt. 8. 17:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az már lehet majdnem későn van. De most jókor voltatok együtt, hisz reggel szex volt, estére tuti jó helyen lesznek a kisfickók, holnap (esetleg hnapután) meg ovu lesz. Mi mondjuk teszt előtt is 2-3 naponta együtt voltunk. Egyébként nekünk abban a hónapban jött össze, hogy elkezdtük használni a conceive plus sikosítót 😃 (mondjuk én alapból szárazabb vagyok)

Előző voltam.

(Egy év után én mennék dokihoz, nem vesztesz vele semmit)

2016. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
egyszer már elment a baba:( uh folyamatosan járunk akkor elsőre összejött
2016. okt. 8. 23:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Holnap ugyanakkor:)
2016. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Reggel együtt voltunk csináltam ovu tesztet az még erős volt mint a tegnap du-i a ma du-i már nem látszik uh a 2 között volt ovu! remélem a reggeli együttlét megteszi a hatását :)
2016. okt. 9. 17:20
 7/15 anonim ***** válasza:

Ilyenkor lehet hogy ma este lesz ám ovud :) mert az LH csúcs után van (1 v 2 nap), és ha még reggel pozi volt, akkor lehet holnapi.

A biztonság kedvéért holnap még legyetek együtt :)

2016. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát már megtörtént délben szerintem mert azóta nagyon szur a bal petefészkem és fel is puffadtam rendesen:) az a baj h a férjem totál ki van a sok szextöl:) mondta hogy már nem nagyon birja hehe:) de lehet még ma este elkapom csak tényleg fáj a hasam:(
2016. okt. 9. 21:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Végül lett baba?
2016. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

még most vagyok a ciklus 23. napján:) nem tudom sajnos :( ma elkezdtem barnázni, viszont a hőm ilyen


[link]

2016. okt. 19. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!