Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá hogy...

Eviee kérdése:

Mennyi az esély rá hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
igen tudjuk hogy hatalmas felelőtlenség volt, ha ezt megússzuk biztos nem fordul elő többet. A barátom belém élvezett majd rá kilenc órával bevettem egy 72 órás tablettát. A gond ami viszont nem hagy nyugodni, hogy fél idős vagyok valamint nagyon próbálkoztam kimosni magamból a spermát, többször is, de nem biztos hogy 100%osan sikerült. 2 hét múlva veszek egy terhességi tesztet. Ha esetleg pozitív lesz, akkor hogyan tovább?
2016. okt. 9. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogtam a kimosáson. Azt nem lehet és fölösleges is kínlódni vele. A spermiumok gyors kis lények, aki bejutott és számít az rég távolabb van a te mosási hatókörödnél :P Hol olvastál ilyen butaságot?


Az esemény utáni tablettában bízhatsz, reméljük meghozza a hatását. De nem egy esetet olvastam, ahol bebukott. Plusz drága és felborítja a hormonháztartásod.

2016. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Mivel hamar bevetted a gyógyszert, szinte nulla az esély, ne aggódj.
2016. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam esélytelenek szerencséjével indulok :D és hátha segít

Koszonom a válaszokat, egy kicsit megnyugtattatok.

2016. okt. 9. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak ártottál vele, ugyanis bemostad, nem kimostad. Víz nem árt nekik, csak ad egy pluszlöketet. ;)
2016. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha pozitìv lesz elmész az orvoshoz és elmondod hogy vettél be esemény utánit mégis pozitìv lett a teszt, majd megkérdezi hogy szeretnéd-e a babát vagy sem.

Nekem az első babám "készült" ìgy, jó kis spontán peteérés a várt menstruáció előtti napokban, esemény utáni majd pozitìv teszt.. Most 3 éves

2016. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Remélem boldogok vagytok vele :D

Az én esetemben viszont ez nem opció, 17 éves vagyok

2016. okt. 9. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a védekezés nélküli szex opció volt? Kérdező, rosszul vagyok a fajtádtól... felelőtlenül szexelsz majd ha terhes vagy mész kapartatni, merthogy a gyerek n "nem opció". Ha terhes vagy, anyukádék nagyon büszkék lesznek rád...
2016. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!