Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha korai ovum van 12-13....

Ha korai ovum van 12-13. napon, akkor jó ha 11. és 13. napon vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Sajnos a második két hétben elutazik a párom így nem tudunk késöbb együtt lenni.

Legutobb ovuteszteltem és az utolsó 2 csíkos napon voltunk együtt.nem sikerült.



2016. okt. 10. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, jó. De ugye azt tudod, hogy az esély a terhességre akkor is csak 15-20% egy ciklusban, ha jókor vagytok együtt? Szóval nem kell elkeseredni, ha a jó időzítés ellenére nem lesz egyből baba! :)
2016. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy akkor is csak 15-20% az esély?

Mikor a legnagyobb az esély, ha nem akkor mikor időben együtt vagyunk?

2016. okt. 10. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy EZ a 15-20% a legnagyobb esély matematikailag minden ciklusban, ez a maximum, az esély ennél tovább már nem növelhető. Azért csak ennyi, mert a teherbeesés egy végtelenül érzékeny és bonyolult folyamat, ha találkozik is a két sejt, rengeteg a hibalehetőség, ami miatt mégsem lesz baba belőle az adott ciklusban. Ez egy statisztikai átlag. Ettől persze van, aki már az első hónapban teherbe esik, van, aki csak a 28.-ik próbálkozásra.
2016. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm
2016. okt. 10. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!