Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteid voltak mensi...

Milyen tüneteid voltak mensi elmaradás előtt?

Figyelt kérdés

Például így:


5. dpo szúrkált a jobb oldalon

7. dpo teltebb mell

9. dpo éles szúrás a méhemnél


Ha csak egy is volt, légyszi írd meg!


stb...



2016. okt. 11. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Semmi.

Haromszor szultem.

Igaz, nem is lesegettem egyaltalan.

2016. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt semmi tünet ezeket kb 2 hét késés után éreztem akkor lett pozitív a teszt előtte csak hómező negatív volt.. De ez nem azt jelenti hogy nem lehetsz terhes. Majd ha késik a menzid csinálj egy terhességi tesztet addig amíg nem késik felesleges tesztelni. 27 hkm
2016. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom a dpo-kat, péntekre nem vártam arra emlékszek és kedd körül már furcsa volt hogy étterembe olyan szagot éreztem amit más nem, illetve keserű volt a szájízem nemvártig sokszor, és testápoló szerű folyásom volt.

Szombaton pozitívat teszteltem.

2016. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a mensi elmaradása elött semmilyen tünetem nem volt. Utána jöttek szépen sorban:)
2016. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát köszi lányok
2016. okt. 11. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egy héttel a nemvárt előtt már rosszul voltam a cigitől,pedig dohányoztam. És 2 reggel is hánytam plusz szédültem. Nem fájt a mellem pedig egy héttel mensi előtt már melltartóban aludtam mindig. Ennek ellenére nem gondoltam,hogy babát várok,vagy csak nem akartam beleélni magam (első próbálkozós hónap után). Nemvárt napján (hétfő volt) teszteltem negatív lett. Vártam a mensit,semmi. Csütörtöki teszt ismét negatív lett. Aztán szombaton lett pozi a tesztem ☺ A pocakmaszatom egy héttel később fogant mint félidő úgyhogy mai napig nem értem hogyan lehettek nekem előtte ilyen korán tüneteim,viszont meg is maradtak,hetekig hánytam

,szédültem. Kb 1 hete vagyok jobban. 14hkm 😊

2016. okt. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Én vasárnapra nem várom,de egy álom miatt teszteltem tegnap(csütörtök,11dpo) és pozi lett.nem erős,de teljesen egyértelmű.napok óta éhséget érzek állandóan és folyamatosan eszek,pedig nem jellemző.tegnap meg ma pedik olyan feszült,puffadt érzésem volt kis szurkálódás szerűvel.te mikorra nem várod? Mikor tesztelsz?
2016. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na pozitívat teszteltem, így most elmondhatom, hogy egyik este éreztem egy nyilalást alvás közben a bal petefészkemnél, (jobb oldalon volt ovum). Ez kb a 8. dpo estéjén volt, és nem tudom, hogy a beágyazódástól, vagy mitől, de felébredtem rá. Aztán rögtön aludtam is vissza. Ovu után 2 nappal a bimbóim érzékenyek voltak, kb 1,5 napig. Aztán semmi. Kb a 8. dpo-tól a mellem érzékeny lett fogásra, de ez mensi előtt is ilyen. Aztán a 10. dpo-n görcsölés és predictor early pozitív teszt délután. 11. dpo-határozott görcsölés mozgás során, pihenésre múlik. Eddig ennyi. Remélem segít az erre tévedőknek.
2017. ápr. 11. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!