Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fennállhat terhesség, ha...

Fennállhat terhesség, ha semmilyen tünet nem jelentkezik a menstruáció kesését leszámítva?

Figyelt kérdés

A párommal junius 5.-en volt egy 15 masodperces aktus,amikor ovszer nélkül csinàltuk,de orgazmus nemvolt,es előváladékot se láttunk.A másik aktus junius 14.-en volt,szinten 20-30 masodpercre voltam benne ovszer nelkul,ebben az esetben se volt se orgazmus,se előváladék.

Jelenleg az egyetlen aggasztó dolog hogy nem jott még meg neki.A múlt havija rendszertelenul jott,alapbol 26 korul jon meg neki,majusban 16.-an jott.



2016. jún. 21. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet terhes.
2016. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Sokaknak nem okoz semmilyen klasszikus tünetet a terhesség. Az első hetekben meg főleg.
2016. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen nem lehet kizárni, de szerintem nagyon nem valószínű.
2016. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem ilyen volt a terhességem végig. Csak annyi volt, hogy megnőtt a hasam. A végén sem keményedtem, nem vizesedtem, szóval semmi terhességgel járó dolgot nem tapasztaltam, csak a menzesz kimaradását.


Ettől függetlenül nálatok elég kevés rá az esély. De van.

Ha nem szeretnétek babát, ne orosz rulettezzetek, hanem védekezzetek. Ha szeretnétek, akkor meg ne maszatoljatok, hanem csináljátok rendesen.

2016. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A menstruàció elmaradàsàn és a 3. trineszterbéli gyomorsavon kívül egyik terhességemnél sem volt semmi 'bajom'
2016. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát a mai napon megjött neki,igazából mondhatni rendesen ahogy szokott,mert ugye májusban jött sokkal előbb,és attól számoltuk a ciklust,de a rendes ideje neki mindig is 26 táján volt..A lényeg hogy megjött,és megnyugodtunk mostmár.

A legnagyobb tanulság az esetből hogy bármikor is kerül sor szexre,még ha az fél perc,akkor is gumi nélkül soha többet :D

2016. jún. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!