Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7v 8hét telt el, h probálkoztu...

7v 8hét telt el, h probálkoztunk, h baba legyen szerintetek már mehetek dokihoz?

Figyelt kérdés
7hetest észre venne???köszi szépen eelőre is a válaszokat, csak tapintással vizsgáltatnám
2010. ápr. 25. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél tesztet, ha úgy érzed terhes vagy
2010. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Negativ lett:( de lehet a doki látná,nem??
2010. ápr. 25. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:
És nem jött meg? Ha 7-8 hete próbálkoztatok, és úgy érzed, akkor kellett volna megtermékenyülnöd, az kb. 9-10 hetes terhesség, azt már ki kellene mutatnia a tesztnek. Szerintem. Próbáld nagyon érzékeny teszttel, ha nem azzal próbáltad.
2010. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia,én ezt nem értem,szóval ha 7hete próbálkoztunk akkor onnan kell számitani??vagy le kell vonni még a 7hétböl 1-2hetet??segitenél?köszi a válaszokat
2010. ápr. 25. 17:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor menstruáltál utoljára, milyen hosszúak a ciklusaid, és peteéréskor, kb félidőben voltatok-e együtt. Lehet én értettelek félre.
2010. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A gravy-hcg tesztet használtam,sztem ez a fajta is elég érzékeny,nem??
2010. ápr. 25. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
A 10-es számít már nagyon érzékenynek, sokak a Qupido-t mondják jónak. A menzeszes kérdés még él, szóval mikor?
2010. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jah igen,most jött meg sütörtökön de ma már semmi,mások szerint ez normális,nem tom most akkor mi a helyzet,sztem elmek a nödokihoz 7hetes terhességet csak kitud már tapintani,köszi ,h irsz :)
2010. ápr. 25. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megjött, akkor valószínű nem vagy terhes, főleg ha a teszt is negatív. Egyébként, az előző menstruációd első napjától számolják a terhesség kezdetét, ez kb. 2 héttel korábban van, mint a megtermékenyülés, és kb. 3 héttel korábban, mint a beágyazódás.
2010. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A teszt negatív volt és a mensid is megjött szerintem nem vagy terhes.

7 hetes terhességnél ált.a doki már tapintja a megnagyobbodott méhet,és ilyenkor már többnyire szívhang is van.

2010. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!