Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, ha tegnap teljesen...

Mit jelent, ha tegnap teljesen negatív, ma pedig elég erős két csíkos a teszt? ( kép mellékelve )

Figyelt kérdés

Peteérés teszt, tegnap még csak halványan sem látszott a teszten a 2. csík, direkt kettőt is csináltam, hátha rossz a teszt, de egyiken sem volt semmi, ma pedig erősen látszik a második csík is, 16-18. nap között szokott lenni peteérés, holnap lesz a 16. nap.


Nem fokozatosan kéne erősödnie?



[link]


2016. okt. 11. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez még nem teljesen pozi. Még 1 nap szerintem. Mindenki más.. nekem is egyik nap negatív másik nap pozi. Nem kell ennyire ráfeszülni.Pl nekem.. Van hogy a 12ik van hogy a 15ik napon van ovum. Nem vagyunk robotok!
2016. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

van, hogy a peteérés időpontját teszttel el sem fogod tudni kapni, olyan rövid ideig tart néha.

Nekem volt, hogy 1,5 napig erőset teszteltem (erős ha mind2 csík egyforma vagy erősebb).

Már próbálkozhattok, hamarosan lesz peteérés ha minden jól megy, a spermiumok 3-5 napig életben vannak, ugyhogy uccu neki :)

2016. okt. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!