Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step (zöld színű) tegnap...

One step (zöld színű) tegnap negatív, ma nagyon halvány második csíkos. Hány nap alatt erősödik be, ha a mai teszt hcg-re reagált?

Figyelt kérdés

Nagyon halvány a csík, de a reggelin és az estin is kijött.

Köszönöm a segítséget!


2014. jún. 17. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

?Milyen teszt van a vékony zöld one step az hcgra reagál van a vastagabb zöld az ovuácios teszt.


Mindenkinél más a hcg szint alakulása két naponta duplázodik .Én kétnaponta teszteltem.

2014. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A vékony zöld hcg teszt, elvileg 10-es érzékenységű. Neked mennyi idő alatt lett egyértelmű pozitív?
2014. jún. 17. 21:40
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

Nem tudom mennyire látszik, ez az esti.

2014. jún. 17. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez bizony pozitív, gratulálok! :)

Nekem is ilyen volt az első, utána meg szépen erősödött, most már minden fajta teszt bivalyerős pozitív! :D

2 naponta tesztelj reggeli első vizeletből!


6 hkm

2014. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked gratulálok!!! :)
2014. jún. 18. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2014. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a mai 25-s, az one stepek halványak még mindig, bár abból is már csak 25-t csináltam.

2014. jún. 21. 09:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Az az én kérdésem. Amúgy emlékeztem láttam vhol azt a tesztet, és meg is találtam egy kérdésbe. Ott azt írta a kérdező terhes. Belinkeltem. Most akkor nem értem. Egyébként nekem határozottan rózsaszínű a csíkom.
2014. jún. 21. 13:58
 9/9 A kérdező kommentje:
Upppsz. A mádik kérdésemhez akartam írni... :)
2014. jún. 21. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!