Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves lány vagyok, a barátom...

17 éves lány vagyok, a barátom 23. 1éve, és 10 hónapja vagyunk együtt. Terhes vagyok vagy mi lehet a baj? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mult hét szerdán, megjött a menszeszem.

Pénteken találkoztunk a barátommal,

és lefeküdtünk egymással.

(Tudom nem lett volna szabad így hogy menszeszem van)

Sajnos nem védekeztünk, és belém élvezett.

Semmi gond nem volt még akkor,

tegnap elött vasárnap elmult a memszeszem (5napig szokott lenni)

ma észre vettem, hogy nincs rendben valami velem!

Szédülök valamikor,

és nagyon fáj az egész hasam a méhem is, (ha pisilek akkor is fáj ott lent)

Amugy is megvagyok fázva, most ez azért van mert felvagyok fázva vagy azért mert terhes vagyok?



2016. okt. 11. 23:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Bocsi a Helyesírásért.

Sietem!

2016. okt. 11. 23:04
 2/20 anonim válasza:
58%
Gratulálok anyuka. Egyébként a rosszullétek nem a dugás után harmadik nap jönnek, hanem sokkal később. Szerintem maradj a szopásnál, abból nem lehet baj.
2016. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%
orvoshoz miert nem szabad elmenni? es ha masrol van szo? illetve ha arrol is
2016. okt. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
53%

Miből gondolod, hogy a szopásból nem lehet baj? Az igazi g€ci átrágja magát a belső szerveken is akár, csak hogy célját elérje! ;)


Amúgy ja, grat kismama. Érettségin majd tudsz a gyerek pelenkájából puskázni. ;)

2016. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Aki nem tudd normális választ adni ne írjon ide!
2016. okt. 11. 23:27
 6/20 anonim válasza:
71%
Aki nem tudd normálisan szexuális életet élni ne tegye!
2016. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felváztál ilyen hamar még nem érezhetsz semmit.. 22 L
2016. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mint írtam ilyen hamar még nem érezhetsz semmit szóval nyugi. Bár menstruáció közben nem árt óvszert használni mert ilyenkor fogékony vagy a fertőzésekre is.. Ha bármi kérdésed van írj. Utolsó voltam.
2016. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Terhességi tünetek még nem jelentkezhetnének ilyen korán. Azt viszont érdemes tudnod, hogy a menstruáció alatt is teherbe lehet esni, még ha kisebb eséllyel is. (Egy nőnek bármikor lehet spontán peteérése a szabályos ciklusán felül is, nem véletlenül mondják az orvosok és a védőnők, hogy a babák a legvalószínűtlenebb időpontokban is képesek megfoganni.)


A tüneteid elég egyértelműen fertőzésre, illetve abból kialakult gyulladásra utalnak.


Fontos lenne, hogy mielőbb orvoshoz fordulj, hogy megfelelő kezeléssel elkerüld a szövődményeket.


(Azt még érdemes tudnod, hogy a menstruáció alatti szex fokozza a felszálló fertőzések kockázatát, mivel nyitott a méhszáj. Ez még akkor is igaz, ha a pár óvszerrel védekezik, mert a hüvelyből is kerülhet fel a méhbe a pumpáló mozgás hatására olyan kórokozó a méhszájon keresztül, ami a hüvelyben még nem okoz különösebb gondot, ha viszont onnan feljebb terjed, - a méhre, illetve onnan a petevezetékekre - akkor igen.)

2016. okt. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A vérzés alatt nyitott a méhszáj, feljutott valami kórokozó és kaptál egy csinos kis gyulladást. Ha meg vagy fázva, most amúgy is gyengébb az immunrendszered.

Mindenképpen menj orvoshoz, valószínűleg antibiotikumot fog felírni, és megkapod a szükséges kezelést.

Magától, vagy házi módszerekkel nem fog elmúlni, sőt át is terjedhet akár a petefészekre is.

2016. okt. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!