Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves lány vagyok, a barátom...

17 éves lány vagyok, a barátom 23. 1éve, és 10 hónapja vagyunk együtt. Terhes vagyok vagy mi lehet a baj? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mult hét szerdán, megjött a menszeszem.

Pénteken találkoztunk a barátommal,

és lefeküdtünk egymással.

(Tudom nem lett volna szabad így hogy menszeszem van)

Sajnos nem védekeztünk, és belém élvezett.

Semmi gond nem volt még akkor,

tegnap elött vasárnap elmult a memszeszem (5napig szokott lenni)

ma észre vettem, hogy nincs rendben valami velem!

Szédülök valamikor,

és nagyon fáj az egész hasam a méhem is, (ha pisilek akkor is fáj ott lent)

Amugy is megvagyok fázva, most ez azért van mert felvagyok fázva vagy azért mert terhes vagyok?



2016. okt. 11. 23:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, annak a tüneteit nem érezheted még. Szerintem csak felfáztál. És ugyan kicsi az esélye, de mensi alatti szextől is eshetsz teherbe, ismerősöm most volt abortuszon emiatt sajnos, biztosra vette, hogy olyankor nem eshet teherbe, mehet a móka, de a természet áthúzta a számításait. Amúgy sem egészséges menstruáció alatt szexelni, nagyobb az esélye a fertőzéseknek. Most nem tudsz mit tenni, vársz, ha késik, teszt. Addig imádkozol. Remélem, megúszod.
2016. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen aki válaszolt (normálisan).

Épp most voltam orvosnál.

Fel vagyok fázva és a méhem is bevan gyuladva.

Aki meg azt irta hogy normális nemi életet kellene élnem annak üzenem hogy nem vagyok jártas az ilyen témában most pénteken veszitetem el....

akkor honan tudjam ezeket a dolgokat? Anyukámmal nem olyan a viszonyom hogy ilyeneket meg tudjak vele beszélni. Tesom nincs Egy barátnőmmel sem tartom a kapcsolatott! tisztában vagyok vele hogy menstruácio alatt is teherbe lehet esni! és hogy ilyenkor nem szabad de hát így alakult!

2016. okt. 12. 08:55
 13/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így magadra vagy hagyatva és nincs akivel megoszd a kérdéseidet, kételyeidet. Jobbulást neked! Ezentúl védekezz, írass gyógyszert, vagy párod használjon óvszert. Semmi sem tuti, de a megszakításosnál bármi jobb. És ne feküdj le barátoddal menstruáció alatt, látod most is gyulladásod lett.
2016. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez kicsit nem kerek. Én is éltem már szexuális életet menses alatt (óvszerrel), bár én nem 17 vagyok, hanem 30, és nem szűzlányként vágattam tele magam. Oké, hogy nem tudod megbeszélni ezt senkivel, de

a. van egy 23 éves barátod, neki nincs ennyi esze? ennyire sz.rik rád?

b. tegyél fel kérdést itt akkor előtte, ami következik abból, hogy

c. ha majd' két éve vagytok elő, azt itt ne próbáld bemesélni, hogy jaj most így alakult. Az első alkalom? Tényleg? Ühüm, érdekes...

2016. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
*'vagytok együtt', sorry, autocorrect
2016. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen az első alkalom volt... nem terveztem hogy pont akkor vesztem el... Sajnos hülye volt... de már nem tudok csinálni semmit max annyit hogy máskor jobban vigyázok és menszesz alatt nem!
2016. okt. 12. 09:35
 17/20 anonim ***** válasza:
Na akkor vazolom neked. 1 ev 10 alstt nem volt sex koztetek. Akkor a pasid vagy b uzi vagy mashova jart. Ha terhes maradsz pont nem fogja erdekelni. De hogy ez nem korrekt kapcsolat az tuti. Egy 23 eves pasinak nem igy kell gondolkoznia es viselkednie. Ha nem akarsz fiatal egyedul allo anyuka lenni akkor szedd ossze magad de gyorsan. 5 lanyom van es egyik sem ilyen felkeszuletlen ebben a temaban. Ha esetleg tudok segiteni irj privatban.
2016. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

ő már akarta nagyon rég ótta de én nem voltam még felkeszülve rá. és szégyenlem is magam a sulyom miatt.

ezért nem volt még szex.

Amugy köszönöm aki segitett! minden tanácsot meg fogok fogadni!

2016. okt. 12. 16:52
 19/20 anonim válasza:

Hogy van gusztusa az embereknek menszesz alatt is szexelni?:O de most tok komolyan omlik beloled a ver nem lehet gusztusos latvany..

A sulyodat pedig ne szegyeld,ha a pasidnak nem tetszik akkor ott mar nagy gondok vannak..

2016. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De tetszik neki! sőt azt mondta hogy ne hogy fogyokurázak mert neki így vagyok jó! amugy nem vagyok túlsulyos, 64 kiló vagyok csak túl nagy a mellem és a fenekem, ezért szégyenlem magam!
2016. okt. 12. 22:50
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!