Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki munkahelyet...

Volt olyan aki munkahelyet váltott mert nem jött össze?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van mindennap azt érzem hogy felmondok, lehet ha váltanék összejönne? de akkor meg azon aggodnék, hogy ha próba idő alatt jön össze akkor nem fogok juttatásokat kapni:( Más mit tett?

2016. okt. 12. 21:35
 1/9 anonim válasza:

Ess teherbe, menj szülési szabadságra, közben keresgélj másik munkát. Ez csak egy megközelítés.

Ha utálod a munkád, keress másikat, de hogy mennyi ideig tart, míg összejön, az kérdéses. A teherbeesést is halasztani kéne talán.

2016. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
próbálok teherbeesni de nem megy!!! Ez a bajom:( Ezt a munkát azért vállaltam el mert jól fizetett, viszonylag nem is nehéz, meg stresszes de nem ezzel akarok foglalkozni komolyabban, teherbe is estem próba idő után, de elment a baba, azóta meg nem jön össze:( lassan 1 év telt el... nem tudom mitévő legyek
2016. okt. 12. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
1 év után mind a kettőtöknek el kell menni kivizsgálásra.. Ha minden rendben akkor kapsz gyógyeres kezelést tüszőrepesztő szurit.. Ha ezek után se jön össze akkor el indítják a lombik programot. Legalábbis egyik ismerősömnél így volt..
2016. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én váltottam 5 ev után. Szakmát nem csak munkahelyet, mondjuk országot is.  Rá 1,5 évre összejött a lehetetlen
2016. okt. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én két év sikertelenség után munkahelyet váltottam, pont úgy ahogy te, én is féltem nehogy pont a próbaidő alatt essek teherbe. Január közepén letelt a próbaidőm, és január 21.-én pozitív lett a tesztem. Sajnos februárban elvetéltem, talán a munkahelyi stressz okozza, ugyanis azóta sem estem teherbe. Most megint új munkahelyet keresek, mert évek óta gyomorgörccsel járok be dolgozni. Sajnos hiába váltottam egy éve, nem lett jobb, sőt kevesebbet keresek mint előtte... Egy éve azt gondoltam megéri lemondani a pénzről a nyugalomért, nekem nem jött be. Ha több mint egy éve próbálkoztok kezdjétek el a kivizsgálásokat, nekünk majdnem 2 év volt mire mindent végig néztek. Sok sikert!
2016. okt. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Az a baj h a dokim nem kuld el vizsgalatra mert h egyszer mar osszejott ill igyis pcora szedek bromot euthyloxot pajzsmirigyre meg merckformint IR re. Szerintem ugy van vele h majd ezekkel osszejon;(
2016. okt. 13. 07:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! Minket se küldött a doki további vizsgálatokra, mikor összejött spontán. Sajnos elvesztettük :-(

A munkahelyem napról napra rosszabb lett... Utáltam bejárati, pedig első munkahely, 15 év munkaviszonnyal.

Fél évet adtam még magamnak. Tényleg az utolsó pillanatban jött össze....

Nem is tudom mi lett volna volna ha nem sikerül...

39 évesen már nem volt/van sok időm.

Én abban a hónapban "biztosra" akartam menni: ovu teszt, hömérőzés, kétnaponta együttlét.

És talán az segített még, hogy elhittem, sikerülni fog!

Ha fiatalabb vagy, én a munkahely váltást tenném elötérbe.


17hkm

2016. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anno én is így voltam 3 éve. Nagyon utáltam már a munkámat, sokat stresszeltem és éreztem, hogy nem ezzel akarok a továbbiakban foglalkozni, ezt egy életen át biztos nem bírnám. Még más munkahelyen sem. Nem, ezt a pályát nem akarom. Közben meg babát akartunk és nem jött össze. Azt éreztem, hogy ha pár hónapon belül nem jön össze, akkor váltok, mert nem bírom, de hasonló okokból én sem akartam a baba előtt máshová menni és féltem, hogy pont akkor jön össze. Nagyon nem akart jönni. Nagy nehezen arra rászántam magam, hogy cégen belül váltsak. Vagyis nem az igazi, mert ugyanaz a munka, cég, de más városban, kevesebb utazással, kicsit más környezet. Nekem már ez is elég volt, ugyanis abban a hónapban terhes lettem. Az új helyemre már pocakkal kerültem át és onnan jöttem el. Már 2 éves múlt. :) Gyakran valóban a munkahelyi stressz, hogy nem szereted a munkádat, hogy hányingerrel jársz be dolgozni, szóval sok esetben ez a gát... Kitartást! Jönni fog a csoda! Azt viszont nem értem, hogy minek kell szedned ennyi mindent, ha nem is vizsgáltak ki és nem is bizonyított, hogy bármi ilyen jellegű problémád lenne... Még valami. Abban a hónapban méhpempőt szedtem reggelente. Én nagyon hiszek benne. A környezetemben rengeteg pozitív történet született a méhpempő hatására.
2016. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! A pcom bizonyitott csak tovabbi vizsgalatokra nem akar elkuldeni pedig 1000 ok allhat a hatterben;(
2016. okt. 13. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!