Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél? Volt férjem...

Mit tennél? Volt férjem munkahelyet váltott, ahol minimálbérre van bejelentve, a többit kézbe kapja.

Figyelt kérdés
Hozzá kell tenni, hogy az új feleségének a cégéhez van bejelentve. A gyerektartás így erősen megcsappant, közben sajnos az egyik gyerekünk beteg lett. Rengetegbe kerülnek a gyógyszerek, és a speciális étrend. Lényeges még, hogy arra van pénzük, hogy jövő héten két hétre küldöldre utazzanak pihenni.
2011. máj. 2. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon ki vagy rá bukva emiatt, akkor küldd rá a munkaügyet, és a NAV-ot.

A munkaügy megállapítja a fekete foglalkoztatást, a NAV megállapítja az eltitkolt jövedelmet, és az alapján előállhatsz a teljes követeléseddel.

2011. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezen a megoldáson már én is gondolkodtam, de túl agresszívnek tartom. Félek attól, ha ennyire kitolok vele, ő még jobban ki fog velem.
2011. máj. 2. 14:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor első körben beszélj vele, hogy kevés a gyerektartás, és meglátod, meg tudtok-e egyezni.

Ha nagyon köti az ebet a karóhoz, vagy gúnyos, akkor ne habozz, végül is a gyerekeidről van szó.


Főleg ha esélyes, hogy pont a magas gyerektartás miatt lett így megoldva a helyzet.


Tényleg nagyon drasztikus a megoldás, de ha nem hajlik megegyezésre, akkor valamit mindenképpen lépned kell. És ha a fontossági sorrendet nézzük, nyilván a gyerekek előbbrevalók, mint a volt férjed, aki át akar verni:S

2011. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És tényleg sajnálja a pénzt a beteg gyereke elől? nem hogy segítené? elég fura szülői felfogás....


megkérdezhetem mennyit kaptál és kapsz most utánuk? (csak ha nem túl indiszkrét)

2011. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!