Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progeszteron 26.99 nmol/l...

Progeszteron 26.99 nmol/l alacsony értéknek számít?

Figyelt kérdés

Valaki tudja hogy ez mit jelent? jó vagy rossz? csak jövőhét csütörtökre van időpontom az orvosomhoz,és nagyon érdekelne hogy ez most jónak számít vagy alacsony? Aki ért hozzá kérem segítsen!

többi érték:


luteális fázis: 10.62-81-28 nmol/l

midluteális fázis: 14-12-98-14 nmol/l

folliculáris fázis: < 4.45

menopauza után: < 2.32


lehet hogy ezek nem számítanak de leírtam mindent ami a papíron van.



2016. okt. 13. 10:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nekem nem volt.legalábbis tudni nem tudok róla. szabályosak a ciklusaim 27.naposak nem barnázok. ugyhogy simán lehet jó érték pedig 3nappal később nézték mint kellett volna,akkor magasabb lett volna ennél ha időben nézik. meg ha nőgyogyász azt mondta hogy jó akkor túl nagy baj nem lehet :) van már egy kislányom,akkor sem véreztem terhesség alatt. kihordtam szépen. köszi a válaszokat :)
2016. okt. 13. 19:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Kaptál végül gyógyszert, kedves kérdező?
2023. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!