Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja kezdtem érezni h a...

Pár napja kezdtem érezni h a mellbimbóim érzékenyek mellem egy kicsit feszül és olyan érzés mit ha meg akarna jönni állandóan ennék fejem is de ma i nap folyamán nem érzem az az érzést mit ha meg akarna jönn Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 10:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Honnan tudjuk?! Vegyél tesztet, ne a mellbimbódról írj novellát a neten.
2016. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Terhességi tesztre gondoltál már? Esetleg nőgyógyászra?
2016. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Igen,fölég ha védekezés nélkül voltatok együtt :)! De hamar ki fog derülni. Én is ezt éreztem,de társult vele az is ,hogy nagyon zavartak a szagok és a tejet nem tudtam meginni stb
2016. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom lehetsz. De lehet szimpla premenstruális szindróma. Nekem 3-ból kettő így zajlik, volt hogy annyira fájtak a melleim stb. azt hittem szétdurran:)) közben meg senkivel nem voltam együtt sza nehéz lett volna teherbe esni..
2016. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Ez az állandó evészet is attól van /előző voltam/, ilyenkor alacsonyabb a vércukorszint, ne tudd meg, egy hete mindent elrakok magam közeléből :DD nagyon oda kell figyelni mert így lehet felszedni a kilókat! Mostanában még este is kijárok a hütőbe. Tejó ég lehet hogy terhes vagyok??:D
2016. okt. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem tud normális választ az ne szóljon hozzá nem vettem még tesztet mert vasárnap kéne meg jönni és a tünetek már előtte egy hét el jelentkeztek szeretnénk babát de sokan írták h ezek a tünetek lehetnek terhesség tünetei remélem össze jön
2016. okt. 14. 11:11
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
Akkor senki ne szóljon hozzá, ugyanis senki nem láthat bele a méhedbe. Ez esetben felesleges volt kiírni a kérdést. Fú, türelmes kis nő vagy, megfontolt, meg okos, biztos jó anyuka leszel.
2016. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ez az oldal azért van hogy hogy valaki van vagy volt e ilyen helyzetbe és nem azért h itt fikázák a másikat légyszíves ha nincs normális mondani valód akkor ne írj sértő dolgokat mert én tudtommal én semmi olyan sértőt nem írtam ki senki részére
2016. okt. 14. 11:19
 9/32 anonim ***** válasza:
69%

Akkor nesze a válasz: ha van tüneted, már a teszt is kimutatja.

Ha negatív, akkor kvára nem a terhesség okozza a tüneteidet.

Oka: ugyanaz a hcg hormon okozza a tüneteket, mint amit a teszt kimutat.

És rossz a kategória!

2016. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod ! Reménykedem benne h sikerült azt szeretném kérdezni hogy a alhasi fájdalmak az csak akkor van ha beágyazódás meg történik ?! Mert tegnap nagyon erős volt a fájdalom de ma már nem nagyon érzem ez baj?
2016. okt. 14. 12:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!