Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40hetes terhes vagyok,2hete...

40hetes terhes vagyok,2hete elhagyott a párom egy másik nő miatt. Állandóan megaláz, de én mégsem tudom gyűlőlni, szeretem. Minden pillanatban rá gondolok és az együtt töltött időkre. Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2008. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ennyit jelentettél neki, a tettéből legalábbis ez jön le!

De te csak a születendő gyermekedre gondolj, s arra hogy neki nagy szüksége lesz rád. Ezért ne tedd magad idegileg tönkre, mert ezt egyetlen férfi sem érdemli meg. Ha megérzi a bébi a nyugtalanságod, ő is azzá válik, és csak nehezebb lesz neked. Légyszíves a kispocaklakóra vigyázz, persze magadra is!!!!

2008. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy a barátnőm, akit újszülött kisbabával hagyott el a pasija, a csaj legjobb barátnőjéért.

Nehéz volt neki, de az apja segített neki (mármint a barátnőm apja), és nagy örömüket lelték a gyerekben. Mi meg nem hagytuk begyöpösödni, látogattuk, egyszer koncertre is sikerült elcibálnom, ahol belédiktáltam 1-2 sört. :D

Ma a kislány lassan 2 éves, és a barátnőm új párra talált, akivel 1 éve van együtt.

2008. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megaláz! Próbálj több önértékelésre szert tenni, és nem szeretni!!!

Ezek szerint ő másképp látta az együtt töltött időket, mint Te. :(

Ajánlok egy fórumot:

[link]

(Autonóm Nők Lapja) Sokféle téma van, van pl. külön szülés-topik, ahol nemrég szült nők osztják meg tapasztalataikat. De ha a fórumokat olvasgatod, netán Te is beírsz, pl. a Hogyan segítsünk más nőknek? topikba, talán segítséget kaphatsz, hogy reálisabban lásd a saját értékeidet, mint ember és mint nő, és talán elhiszed, hogy nincs itt a világvége...

Sok erőt és kitartartást!

2008. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
78%
Szia,én 18 vagyok és már van egy 7-hós kisbabám.Engem már akkor elhagyott amikor megtörtént a dolog.Nehéz pillanatokon mentem át de megérte.Gondolj a kisbabára aki hamarosan világrajön.Ha már a kezedbe tardod minden gondod elfelejted.Minden energiádat vele fogod levezetni.Annál jobb érzés és pillanatot nem tudnál magadnak elképzelni.Amikor rád nevet nagyon jó.Ezt tapasztalatból mondom.Találsz majd magadnak ffit aki majd tisztelni és szeretni fog titeket.Én is ebben reménykedek.SOK SIKERT
2008. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!