Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán terhes lehetek? .. vagy?

Talán terhes lehetek? .. vagy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21éves leszek novemberben, tavaly nyáron rákellet kényszerulnom hogy elvetessem a babát, most rá egy évre megtalaltam a masik felem, es nagyon szeretnénk egy közös kisbabát! A menzeszem már késik 5-6 napja. Mindig naprol napra pontossan megszok érkezni de most valahogy nem, vasarnap kellet volna megjonnie szerdán csinaltam tesztet negativ lett, elmentem noi dokihoz de azt mondta jojjek vissza egy hét mulva mert még korai, a mai nap folyaman egy halvany barnás folyásra lettem figyelmes! A mellem duzzadt 1-2kilot felszedtem, es hisztizek :) ) ) ) tanácsokra lenne szukségem, fogalmam sincs hogy mit tegyek, a noi doki azt mondta attol nem kell félnem hogy mar nem lehetek terhes mivel ha mar egyszer voltam terhes lehetek meg egyszer is. Nagyon turelmetlen vagyok! :( ( (

#kisbabuci
2016. okt. 14. 20:49
 1/5 A kérdező kommentje:
jahh es van hogy alulrool nagyon szur,lehetséges hogy csak felvagyok fázva? :(
2016. okt. 14. 20:51
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A terhességi teszt mit mond?Csináltál egyáltalán?
2016. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most találtad meg a "másik feled" és máris gyereket gyártanátok??

Lassabban azért ezzel, nem.kiskutya,hogy elajándékozd,ha nem sikerül a kapcsolat!

Ha barnázol,akkor csak késett,van ilyen.

2016. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csináltam tesztet ha elolvastad volna akkor tudnad :)

tudjuk mire valalkozunk,tudjuk mit akarunk,nem most talaltunk egymasra,egyutt is lakunk :)

2016. okt. 14. 23:19
 5/5 A kérdező kommentje:
a barna folyás barmitol lehet,olvastam....nagyon szeretnénk kis babát.
2016. okt. 14. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!