Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás a ciklus hanyadik...

Beágyazódás a ciklus hanyadik napja körül van és meddig tart?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este volt a wc papíron rózsaszínes vér azt hittem megjött, aztán volt még egyetlen egy csepp vér azóta semmi. Ez lehetett beágyazódási vérzés? Meddig várjak még a teszteléssel? 27-28 naposak a ciklusaim, ma van a 30. nap.

2016. okt. 16. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát már késik a mensid? Akkor már tesztelhetsz.
2016. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Ovuláció után 7-12 nappal van beágyazódás, az meg ugye ciklushossztól függ. A 12. dpo a nemvárt előtt 2 nappal van, innen lehet visszafele számolni.

De lehet későbbi ovuláció is és akkor akár most is lehet beágyazódás.

Ha már késik pár napja, nyugodtan csinálj egy tesztet!

2016. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen érzékenységű tesztet érdemes használni 2-3 nap késés után ami ki is mutatná esetleg ha terhes vagyok?
2016. okt. 16. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy milyet veszel mert ha elég magas már a hcg szinted mind kimutatja.

De szerintem 2-3 napos késésre még várj hogy ne csalódj ha véletlen tervezett baba.

Legalábbis én 6 napot vártam majd egy sima 300 ftos xepil teszt is erős pozitivat mutatott.

Nem kell feltétlen 3000 ftos tesztet venni

2016. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ezért is kérdeztem hogy várjak e még mert nem akarok csalódni. Ma vagy holnap veszek tesztet aztán majd kedden tesztelek ha addig nem jön meg. Természetesen szeretnénk nagyon ha baba lenne. :)
2016. okt. 16. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!