Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fehér nyálkás váladék egy...

Fehér nyálkás váladék egy héttel menszesz előtt, lehet beágyazódás, ha előtte majdnem két héttel együtt voltunk? Tervezünk babát.

Figyelt kérdés
Április 2-án mult el a vérzésem, 10-én együtt voltunk,rá egy hétre elkezdett fájni a mellem, ma pedig, két héttel az aktus után enyhe fehér nyálkás folyásom van.A ciklusaim 26-27-28 naposak,változó. Ugy számolom jovohét végére meg kell jönnie.

2016. ápr. 23. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami nekem nem stimmel, azt írod, hogy 2 héttel az aktus után vagy most, és még egy hét van a mensiig. Ez összesen 3 hét, ilyen hosszú luteális fázis nincs, vagy ovuláció előtt 1 héttel voltatok együtt? Nem értem.

Amúgy nekem is 1 hét van még vissza és pont ma tapasztaltam ilyen krémes-nyálkás folyást. Előző terhességem elején nekem ez jellemző volt, ezért egy ici-picit reménykedem, hogy végre sikerült!

2016. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ovu elott egy hettel voltunk együtt.
2016. ápr. 23. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Húú, az úgy elég sok, annyit nem bírnak várakozni a kiskatonák. 2-3, max 5 napot élnek a női szervezetben.
2016. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem,akkor inkább nem reménykedek..:( köszi a valaszokat azert :)
2016. ápr. 23. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet ovuláció, most próbálkozzatok.
2016. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy héttel hamarabb jött meg, ma reggelre. Ilyen még soha nem volt.
2016. ápr. 24. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es és 3-as vagyok.

Sajnálom kedves kérdező! De ne csüggedj, új hónap, új remény!

Amúgy akkor a mensidet jelezte az a nyálkás folyás. Mensi előtt újra nyálkássá szokott válni az amúgy krémes folyás, ez természetes. Hasonló, mint ovukor csak jóval kevesebb.

Nekem amúgy ma is ilyen volt. Hát kíváncsi vagyok mi lesz...

2016. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!