Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 évesen lehet sürgősségi...

16 évesen lehet sürgősségi fogamzásgátlásra menni szülő nélkül?

Figyelt kérdés
Felhívtam a kórházat, úgy kérdeztem, hogy kiskorú mehet e szülő nélkül, azt mondták nem. viszont utánaolvastam, sok helyen írják, hogy voltak már egyedül, meg hogy 14 év felett lehet szülő nélkül. Hogy is van ez?

2016. okt. 16. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Kell a szulo, a gyogyszert sem tudod kivaltani az alairasa nelkul. Ala kell irnia a receptet.
2016. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Az szép 16 évesen.. :D
2016. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Kiskorú (14 alatt), fiatalkorú (14-18) a büntetőjog szerint.

Ptk szerint 14 alatt cselekvőképtelen, 14-18 között korlátozottan cselekvőképes.

Csak a köznyelv szerint 0-18 a kiskorú.


Mehetsz egyedül.

2016. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Az ovszer praktikusabb lett volna.
2016. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szoktunk védekezni, ez most egy kivételes eset volt, nem élveztem bele, viszont mikor kihúztam, olyan volt a lány nemiszerve körül, s félek, hogy belé is ment, ezért aggódom. (Nem kérem a kioktató kommenteket, köszönöm.)
2016. okt. 16. 13:55
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Pedig rad ferne. Ha terhes lesz?
2016. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Kivételes eset! Gratulálok Apuka!
2016. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Na figyelj, ha dugni van eszetek 16 évesen, és "kivételes esetekben" még védekezni is elfelejtetek, akkor legyetek ahhoz is felnőttek, hogy odaálltok a kislány anyukája/apukája elé, és bevalljátok szépen, hogy szexeltek egy ideje, és hibáztatok, és mivel biztos nem szeretnék a kamasz lányuk gyerekét nevelni, ezért legyenek szívesek elkísérni az ügyeletre.

Inkább egy fejmosás, egy veszekedés, esetleg pár hónap eltiltás, mint egy nem kívánt gyerek/abortusz, ami tönkreteszi két család életét, ti pedig a gyerekét.

2016. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Duenna ***** válasza:
88%
A lány menjen el nyugodtan a szülei nélkül a helyi nőgyógyászhoz, és mondja el, hogy az orvossal akar feltétlenül beszélni, és mondja el neki, hogy mi történt. Ott az orvos azonnal tud segítséget adni. És ráadásul elég sürgős az eset, itt nem lehet heteket görcsölni, hogy mi lesz, hogyan lesz, vagy hogyan nem lesz.
2016. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
16 évesen elég felnőtt vagy kufircolni, de gyáva a szüleid elé állni? Hogy is van ez?
2016. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!