Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Escapelle tablettát kellett...

Escapelle tablettát kellett bevennem, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Menstruációm utáni 2 héten szeretkeztünk párommal, és baleset történt (kiszakadt az óvszer). Ez péntek hajnalban történt (3-4 óra között), és vasárnap délelőtt 10 felé volt alkalmam Escapelle tablettához jutni. Azóta 1 hét telt el, és alhasi,görcsös fájdalmat éreztem. Ez lehet a terhesség jele vagy még nem léphetnek fel ilyen tünetek? Mikor lenne érdemes tesztet csinálni? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. márc. 17. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Leghamarabb aktus után 2 héttel érdemes tesztelni vagy az elmaradó mensi másnapján. Mivel még időben bevetted a tablettát,a terhesség esélye kb 0%. Felboríthatja egyébként a ciklusod így attól is lehetnek tüneteid
2016. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi szombat este voltunk együtt azon a héten amikor meg kellett volna jönnie, hétfő reggel vettem be, 2,5 éves a lànyom... 3 hét után csináltam a tesztet. 2. terhességemnèl 17 nap után lett pozitív. "Tünetem" csak annyi volt hogy kicsit nagyobbnak tűnt a mellem
2016. márc. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mi szombat este voltunk együtt azon a héten amikor meg kellett volna jönnie"


Ezek szerint már eleve késett? Mert ha már késett, nem lehet, hogy korábban estél teherbe? Csak kíváncsiságból kérdezem.

2016. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!