Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tesztelt már pozitívat...

Valaki tesztelt már pozitívat ilyen teszttel? Kép lent.

Figyelt kérdés

Ez egy vaterás 10-es de a neten sehol nem találok ilyem tipusút feltöltve. Se negatívot se pozitívat. 11. Dpon ma negát teszteltem vele. Van mèg belőle 3 db. Vajon működni fog? Vagy gagyi? A sima hcg felirat nèlküli már korábban bevált. Ès arról van sok kèp a neten, de erről nincs.


[link]



2016. okt. 16. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

21 hkm :)

2016. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Miert nem varod meg, hogy kessen? Ilyenkor tesztelni teljesen felesleges.
2016. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, neked mikor lett pozi? .ikor teszteltèl? Nem tudnád feltenni a kèpèt?
2016. okt. 16. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:
En 12. dpon nagyon halvány pozit teszteltem es szepen erősödött :) 10.dpotol teszteltem, en mar azon is láttam valamit, persze más nem latta, azóta 11 hetes vagyok.Szerintem nem gagyi, teljesen jól működik, vateras lh teszttel pedig josteszteltem. Nézd meg a kérdésem. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2016. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Most legalább láthattam ebből a fajtából egy pozit is.


Remènykedek mèg a holnapi tesztben.

2016. okt. 16. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok.kepet sajnos nem tudok feltenni.epp tegnap dobaltam ki oket.a 11 mapon lett halvany pozi minden nap erosebb lett.csinaltam lh tesztet is jostesztnek az is pozi lett.sztem teljesen jok.en a fastest.hu-rol rendeltem oket
2016. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindket gyerekemnel azt hasznaltam. Mèg ovutesztnek is. Nem csapott be mèg. :)
2016. okt. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
12. dpo-n járok és negatív lett megint.
2016. okt. 17. 08:03
 9/9 A kérdező kommentje:
megjött időre.
2016. okt. 19. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!