Terhesseg lehet?

Figyelt kérdés

2 eves 4 honapos kisfiam van! Csaszarral szultem. Eszrevettem hogy jobb oldalt alul van egy csomom. Eddig nen is jelentett gondot. Most kb 3ik honapja mikor megjon es vegig mig megvan sot utanna is nagyon faj! De borzalmas. Luktet, szur... Az erdekesseg hogy most tgbap jott meg 2 napot kesett volt mar hogy egy hetet is de most is iszonyatosan faj a mellem. Es ennek mar lassan 2 hete. Mi lehet ez? Valakinek volt hasonlo?

Koszonom elore is!


2016. okt. 16. 17:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy juliusba bevettem 1 esemeny utani tablettat. Lehet az hogy ennyire bezavar? De meg ennyi ido utan is? Ugye annak 3 honapja... Nemtudom. Koszonom!
2016. okt. 16. 17:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkeppen menj el orvoshoz,mert cista is lehet
2016. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhes nem hiszem, hogy vagy, viszont menj el a nőgyógyászodhoz a biztonság kedvéért.
2016. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom! Tovabbra is nagyon faj a csomom... voltam orvosnal. Azt mondja endometrikus csomo. Ma elmult a mensim viszint a mellem ugyanugy faj!

Nemtudom hogy mi lehet ez. Hallottam hogy valaki mensisik mikozbe terhes. Orvos csak a csomomat nezte meg. Nem is kerdezett esetleges terhessegrol...

2016. okt. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!