Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több tünetem van és már 5...

Több tünetem van és már 5 napja késik, de nagyon enyhe görcsszerű érzés van a hasamban. Lehet ilyen terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Holnap reggel tesztelek, csak a hasfájás aggaszt. Bár olyan enyhe, hogy nem is nagyon nevezném fájdalomnak.
2016. okt. 16. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, az enyhe mensis görcs, a "mindjárt megjön érzés" jellemző tünete az első heteknek.
2016. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor reménykedem tovább :)
2016. okt. 16. 11:06
 3/12 A kérdező kommentje:
Mégegy kérdés: az lehet tünet, hogy kb 1 hete elkezdett pokolian fájni a mellem mint menzesz előtt, de pár napja elmúlt? Addig szokott fájni míg meg nem jön, viszont a terhesség is mellfájdalommal jár úgyhogy ezt nem tudom hova tenni...
2016. okt. 16. 11:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez két dolgot jelenthet.

1. Hogy igen, lehetsz terhes.

2. Pont, hogy nem vagy az, most késett valamiért és meg fog jönni.

Nekem nem volt "mindjárt megjön érzésem" terhesen. Mármint normál okokból nem. Amikor az volt, akkor barnáztam mellé és azonnal mentünk a kórházba, ahol is hormonpótlást adtak.

És nekem is fáj menzesz előtt a mellem, ami el is múlt, amikor megjött. Terhesen viszont nemhogy elmúlt volna, hanem fokozódott, még inkább érzékennyé és fájóbbá váltak a melleim.

Szóval lehet, hogy terhes vagy, de az is lehet, hogy pont meg fog jönni, csak valamiért most késett.

2016. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tesztelj most:)ha 5napja kesik du.is lehet pozi!!
2016. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, de én pont azt furcsállom, hogy a mellfájdalom már napokkal ezelőtt elmúlt, pedig MINDIG fáj a mensiig és még közben is. Menzeszre utaló jel pedig nincs, leszámítva a hasi diszkomfortérzetet ami reggel óta van és nem is folyamatos. Van viszont hányinger 3 napja, idegbaj, szédülés és a szagokat is nehezen viselem.

Na, délután ellövök egy tesztet, max ha negatív akkor reggel a másikat is.

Köszi a válaszokat.

2016. okt. 16. 11:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mehet delutan a teszt. Majd ird meg az eredmenyt.
2016. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na mizu
2016. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na??
2016. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Negatív :(
2016. okt. 16. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!