Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kéne megjönnie, de még nem...

Ma kéne megjönnie, de még nem jött.28. Nap a hasam tegnap görcsölt, ugye nem leszek terhes? A barátom betette gumi nélkül 10 mp-re.

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Bírom ezeket a másodperces kérdéseket...ti számoljátok,mennyi ideig volt bent? :D
2016. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb. Addig.
2016. okt. 17. 20:17
 3/12 anonim válasza:
10 mp alatt nagyon kicsi az esélye... Kb 1/1000000, szóval szinte esélytelen.Szerintem csak simán késik a mensid pár napot :)
2016. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Volt/van stressz bőven, szóval szerintetek ne csináltassak tesztet még?
2016. okt. 17. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell "csináltatni", holnap reggel csinálj egyet.
2016. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem valószínű nagyon kicsi az eselye..az előváladék a közvélekedéssel ellentétben nem tartalmaz spermiumokat hacsak nem második aktusrol beszélünk de még ha lenne ia benne spermium nem elég mennyiség egy megtermékenyítéshez..a szex viszont meg tudja zavarni a menzeszt..

Nekem is pár hónapig össze volt zavarodva késett mikor pár év kihagyás után hirtelen heti többre vagy napi szintűre ugrott a gyakorisag

2016. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkorjo. Aprilis ota nem szexelt,most heti 1x csináljuk.
2016. okt. 17. 20:55
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

6 biológia továbbképzésre menj el sürgősen,vagy legalább ne osztogass hülye tanácsokat!

Az előváladék tartalmazhat spermiumokat, tök mindegy hanyadik aktus. Sok gyerek született már így, megszakításos módszerből, szóval kell a gumi, végig.

A szextől pedig nem késhet a menzeszed.

Ha már kimaradt a havid, akkor reggeli, első vizeletből csinálj tesztet.

2016. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma megjött de csak 1x véreztem. Délután 2 körül,most nagyon rosszul vagyok,szerintetek megúsztuk?
2016. okt. 18. 22:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Neked kéne biologia tovabbkepzes te idióta. Mielött leugatnád a másikat legalább tájékozódj te szerencsétlen!! Az előváladekot a húgycső mellett, a prosztata alatt elhelyezkedő Cowper-mirigyek termelik semmi közük a spermiumokhoz amit pedig a herék termelnek. Nyugodtan kérdezz meg egy nőgyógyászt
2016. okt. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!