Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Párommal a menstruáció 2. napján szeretkeztünk gumival majd egy kicsit később anélkül megszakítással.

Mennyi az esélye a teherbe esésnek így, hogy a gumival elélvezett és úgy csináltuk utána megszakítással?

Ha esélyes hogy az vagyok akkor melyik terhességi tesztet javasolnátok?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 6. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen mindegy, ha épp bejön. A megszakított közösülés pearl indexe 35. Ez csak rosszabb attól, hogy előtte nemrég ment el.


Ha a következő menstruációd elmarad, csinálj egy tesztet. Teljesen mindegy, melyiket csinálod, ha terhes vagy, kimutatja.

2016. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

És mikor csinálhatok legkorábban tesztet ami biztosan kimutatja? Nem bírok várni a következő menstruációig annyira izgatott vagyok hogy babóca lehet. :)

2016. aug. 6. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Együttlét után min. 14 nap kell, de érdemes várni a mensiig. Egész egyszerűen azért, mert nem kapsz korrekt eredményt a teszttel, ha korán végzed el. Felesleges.
2016. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm a gyors válaszokat! :)
2016. aug. 6. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem iszonyú minimális esélye van. A megszakítás valóban nem megfelelő védekezés, és teherbe lehet esni mellette, de max peteéréses időben esélyes. Menzesz 2. napján feltehetően még nagyon messze voltál az ovulációtól. Úgyhogy szerintem felesleges tesztelned, max ha kimarad a menzeszed.
2016. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
'...feltehetően...' Hát igen. Amennyire innen belelátunk a petefészkeire, annyira feltehetően.
2016. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze nem látunk bele, de attól még így van. Mondhattam volna azt is, hogy nulla az esélye, de végül is nem az, csak közelít hozzá.
2016. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha mensi közben volt a dolog akkor kicsi az esélye, de a szervezet csodákra is képes :) Ha kimarad a következő mensid akkor tesztelj, addig meg vigyázzatok ha nem akartok még babát!
2016. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!