Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1-2 nappal...

Nemvárt előtt 1-2 nappal mindentől elsirom magam, röhögés átmegy zokogásba váratlanul. Ez inkabb mensi előjel vagy lehetséges h összejött a baba? Többi lent

Figyelt kérdés
Ez 11dpo es a 24cn.alt 25-27naposak a ciklisaim max 28de az ritka.tuti volt pe-em,múlt szerdán kaptam tuszorepi szurit,csut es penteken foganhatott baba. 6-7dpo erős mensi érzések voltak a méhem gorcsolt.az mar enyhült de meg szurkálgat neha.hom ok 37-36,8.annyira reménykedem,viszont ami nem tul biztató:cicik nem nőttek es nem is fajnak,es nincs semmilyen folyasom mint sokaknak. Ezek a tutira hormonális sírás rohamok ma du kezdődtek de annyira h képtelen vok uralni,es nem tudom mire vélni h ez most vajon jót jelent vagy epp a mensire utal.vkinek volt ilyen?es mi lett belőle?legyszi írjatok aki hozza tud szólni - nem bántom mert hipererzekeny vok most! - mert megbolondulok ettől a bizonytalansagtol!

#érzékenység #sírás #hangulatingadozás #terhes vagy pms tünet #indokolatlan sírás #nemvárt elott
2016. okt. 17. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez lehet az idegfeszultsegtol is. Sot inkabb attol. Szorongsz, nehogy megjojjon.

Drukkolok, h sikeruljon!

2016. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ez pár hónapig mikor anno apukám elhagyott minket...
2016. okt. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de durva amit írtok, hát bevallom erre nem gondoltam.. lehetséges, mert tényleg teljesen kivagyok már, annyira régóta szeretnénk babát és olyan jó volt elképzelni, h esetleg végre vmi csoda folytán összejöhetett. A hőm még ma reggel is 36,9, legalább az tartja magát :) hát köszi, h írtatok, elgondolkodtató mindenesetre amit írtok. Azért ha vki tapasztalt még hasonlót - hormonális okokból - örülnék, ha írna. Köszönöm!
2016. okt. 18. 07:37
 4/13 A kérdező kommentje:

viszont ezt a cikket is találtam, ami nekem nagyon ismerős (mármint az állapot, amit leír): "Érzelmi hullámzások

Az egyik percben nevet, a másikban sír? Ne aggójon, nincs ezzel egyedül!A terhesség alatt természetes a hirtelen hangulatváltozás.Még az is elõfordulhat, hogy egy reklámon elsírja magát, vagy ok nélkül nevetni kezd.Ez a kiszámíthatatlan viselkedés kicsit ijesztõ lehet, de komoly oka van: a hormonok!A terhesség folyamán hatalmas mennyiségû hormon árasztja el testét és ez szükségszerûen kihat kedélyállapotára. Megtréfálja a tudatát, viszont elengedhetetlen az Ön megváltozott teste illetve a gyermek fejlõdése szempontjából.Nyugtassa meg magát:9 hónap elteltével helyreáll a rend, és visszakapja régi önmagát" ugyanakkor kb uezt olvastam pms tünetek közt is, na épp ezért tettem fel a kérdést, hátha van itt olyan, akinél előfordult ilyen extrém hangulat ingadozás és elmeséli, neki mit jelentett. Köszi!

2016. okt. 18. 07:47
 5/13 anonim ***** válasza:
1-es válaszolóval értek egyet!
2016. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es pontban írtak akkor jellemzők, amikor már folyamatban van a terhesség, valójában az elején (tehát abban az időszakban, amikor még a menstruációs cikluson belül vagy, azaz kimaradt vérzésed sem volt) még nem igazán dúlnak a hormonok.Igen, a kezdeti tünetek egy az egyben azonosak a pms jeleivel, de a késés után pár nappal már valóban felgyorsulnak az események. Nekem kivétel nélkül minden kezdeti tünetem megegyezett azzal, ahogy menzesz előtt reagál a testem és a hangulatom se változott, alapvetően nem éreztem semmit, egy minimális görcsölgetésen, mellfeszülésen kívül - de nekem mint írtam, minden mezesz így indul. A késés 4. napján voltak a pms-től egyértelműen elkülöníthető, terhességi tünetek. Akkor viszont már olyan erősen, h teszt nélkül is biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, pedig előtte sosem voltam az. Fel is hívtam a férjem, h este teszt, de csak a rend kedvéért, hogy legyen mire hivatkoznom a nőgyógyásznál. Én szuper feszült voltam, másfél órát járkáltam a lakásban fel-alá és minden illat irritált, még a dolgok látványa is. De valakinek semmi sincs vagy alig. Egyénfüggő.
2016. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi,h írtál, ezekből a tapasztalatokból, már értem, miről van szó, és hogy tényleg fölösleges előre örülni vagy izgulni, de azért nem könnyű..
2016. okt. 18. 11:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, átérzem, én 36 éves koromig teherbe se estem soha, mert hiperprolaktinémiám volt...


Nagyon szorítok neked!

2016. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi, én meg 39 vok, gondolhatod.. és van (volt?9 minden elképzelhető hülyeség, ami miatt nem lehetett, csak lassan sorban derültek ki, meg még lassabban orvosolták, már amit lehetett, uh, valójában már a lombikra gyúrunk, csak még várólistás vok, addig is próbálkozunk kis rásegítéssel, ami a pé-t illeti és ezért óriási öröm lenne, ha így sikerülne..

örülök, h neked már összejött! érzem, h vhogy nekem is össze fog, de persze azért jobb lenne természetes úton..

2016. okt. 18. 12:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Hasonló a történetünk, nekem se derült ki sokáig, aztán sokáig tartott, mire rendeződött, illetve nálunk a férjemnek is voltak egészségügyi problémái.


Nem akarok hiú reményeket kelteni, de a 36.9 jó jel. Nekem is volt a kezdetektől, csak nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mert ezt az egyet nem is tudtam. Október vége volt és azt gondoltam, bujkál bennem valami megfázás, ezért a hőemelkedés. Amikor kiderült, hogy babánk lesz, elmentem nőgyógyászhoz, hogy megállapítsa a terhességet. Mondtam neki, hogy 37.1-2 a hőm és hogy most mit tehetek, ha pont várandósan kezdek megbetegedni, ő meg körberöhögött :))))

2016. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!